
Датчик температури TA2405 з одним аналоговим виходом
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Датчик температури TA2405 від IFM
Датчик температури TA2405 виготовлюється IFM Electronic (Німеччина), використовують для вимірювання (фіксації) температури робочої рідини, а також для контролю теплових режимів роботи гідросистеми. Має напрочуд чутливу точність щодо коливань температури.
IFM - компанія, заснована в 1969 році, займається розробками датчиків вимірювання фізичних величин, контролерів і систем для промислової автоматизації. Вся продукція відповідає високим стандартам якості.
Технічні характеристики TA2405 для гідравліки
Датчик температури TA2405 має наступні технічні характеристики:
| Виходи | 1 аналоговий 4...20mA |
| Діапазон вимірювань температури | -50–150 °C |
| Довжина зонда | 30 мм |
| Максимальний тиск | 300 bar |
| Підключення до процесу | G½ |
|
Електричне виконання |
DC |
Приєднувальні розміри ТА2405 для гідросистеми
Датчик температури TA2405 є малогабаритним із такими розмірами:

Де купити датчик температури в Україні?
Купити датчик температури рекомендуємо в компанії "ГІДРО-ГІД", адже саме ми є офіційним представником IFM на території України та пропонуємо лише оригінальні товари провідних европейських виробників, а ціна на них максимально доступна.
Для оформлення замовлення, звертайтеся за номером, який представлений на нашому сайті, або натискайте "Кнопку зв'язку".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IFM Electronic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Одиниця виміру | °С |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 150 |
- Ціна: 15 705 ₴

