Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Гідророзподільники з електромагнітним керуванням

Гідророзподільник з електромагнітним керуванням – найкраще рішення для організації сучасної гідросистеми!

 

Гідророзподільник з електромагнітним керуванням

Потрібен якісний і надійний електромагнітний гідравлічний розподільник? – «ГІДРО-ГІД» постачальник гідравлічного обладнання №1 в Україні.

У нас, Ви отримаєте:

  • Безкоштовну консультацію технічного фахівця;
  • Тільки оригінальну продукцію найвищої якості;
  • Оперативну доставку у будь-яку точку України зручним Вам способом;
  • Вигідні ціни і гнучкі системи знижок для постійних партнерів.

На складі компанії широко представлені гідророзподільники всіх типів від різних виробників, які можна придбати за найвигіднішими цінами!

 

 

 

НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ? – ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ! 

☎ +380660669956; ☎ +380970669956

Електромагнітний гідророзподільник - це пристрій, який використовує електромагнітні поля для керування потоком гідравлічної рідини в гідравлічній системі. Цей пристрій може бути використаний для перемикання напрямку руху рідини або для включення/вимикання різних гідравлічних функцій у промислових машинах, обладнанні й автоматизованих системах.

Застосування: Гідроагрегати цього виду знайшли широке застосування для управління робочими органами гідравліки, такими як: гідроциліндр, гідромотор. А також встановлюються на наступному устаткуванні: верстати, термопластавтомати, преса, сільськогосподарська та інша техніка.

Компоненти: Електромагнітні гідророзподільники зазвичай включають в себе електронні компоненти, такі як датчики, контролери і магнітні котушки, які забезпечують керування пристроєм. Оператор або автоматизована система може віддалено керувати цими компонентами, щоб змінювати напрямок руху рідини або активувати різні функції.

Одномагнитный гідророзподільник з електромагнітним управлен Гідророзподільник WE 6 Гідророзподільник WE 10 Гідророзподільник електромагнітний WE 10
Одномагнітний ДУ6 Двомагнітний ДУ 6 Одномагнітний ДУ 10 Двомагнітний ДУ 10

 

Для Вас на складі нашої компанії представлені гідророзподільники електромагнітні таких виробників як: Ponar, Atos, Bosch Rexroth, Duplomatic, Argo Hytos, Mozioni, Parker, Eaton, Vickers, Caproni, Хидравлика та інших світових виробників.

Основні компоненти та принцип дії електромагнітних розподільників:

  1. Електромагнітна котушка: Це основний елемент, який генерує електромагнітне поле, коли через неї проходить електричний струм. Котушка розташована навколо або поруч з рухомими компонентами, такими як поршні або клапани, і створює електромагнітне поле, коли активована.

  2. Рухомі компоненти: Рухомі компоненти, такі як поршні або клапани, розташовані у гідравлічній системі й відповідають за керування потоком гідравлічної рідини. Вони можуть мати два або більше робочих положення, в залежності від стану електромагнітного поля.

  3. Керування електронікою: Електронна система керування контролює активацію електромагнітної котушки відповідно до сигналів, отриманих від оператора або автоматизованої системи. Ця система може включати в себе датчики, контролери і програмне забезпечення для точного та віддаленого керування електромагнітним розподільником.

Типи електромагнітних гідророзподільників

Залежно від умовного діаметра вони поділяються на: ДУ 6, ДУ 10, що має важливе значення для забезпечення необхідної пропускної здатності.

За напругою, яка подаватиметься на електромагніт можуть бути: 12В, 24В, 110В, 220В.

Найбільш поширені схеми: 573Е (В,32), 574(C, 11), 574A (D,12), 574E (Y,10), 14 (Н,00), 24(М, 05),34 (J, 04), 44(E,01)64(G,02).

 

Спеціальна пропозиція при купівлі гідророзподільників з електромагнітом

 

Електромагнітний гідравлічний розподільник Oleodinamica Mozioni з плитою
 
Скидка на монтажную плиту 10%

При покупке гидравлического распределителя ДУ 6 и ДУ 10 (PE/WE/BE) от любого проивзодителя, на специальную монтажную плиту со встроенным предохранительным клапаном, возможностью подключения с разных сторон и специальным отверстием под манометр производства Oleodinamica Marchesini (Италия) - скидка 10%. 

 

 

Гідророзподільник електромагнітний Oleodinamica Mozioni
 
 
Разом вигідніше

При покупке распределителя в комплекте с плитой и гидрозамком или дросселем предоставляется дополнительная скидка на весь комплект в размере 5% от его общей стоимости. Также при заказе от 10-ти единиц, запасной электромагнит стоимостью от 400 гривен - в подарок

 

 

 

 

ДЛЯ ОТРИМАННЯ КВАЛІФІКОВАНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ НА ГІДРОРОЗПОДІЛЬНИК - ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!

☎ +380660669956; ☎ +38097066995

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner