Кошик
43 відгуків
+380970669956
УкраинаХарківська областьХарків
Гидро Гид - Ваш надежный путеводитель в мире гидравлики
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Гідроакумулятори

1 2 3
1 2 3

ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ  

  

Гідроакумулятор призначений для накопичення знаходиться під тиском робочої рідини і подальшої передачі їх споживачеві. Гідроакумулятори застосовуються в гідросистемах в основному для підтримки тиску в замкнутих ділянках гідросистем при вимкненому насосі(затискні пристрої), в гідросистемах, де необхідний відвід робочого органу при аварійному відключенні електроживлення, в системах де потрібно врівноважити переміщення будь-якої конструкції і тим самим дати можливість вибрати привід меншої потужності. Також гідроакумулятори застосовують для згладжування пульсацій тиску в гідросистемах для моментного прискорення робочих органів гідросистем.                                        

Гидроаккумулятор- это сосуд, работающий под давлением и состоящий из двух рабочих полостей- жидкостной и газовой. Газовая камера гидроаккумулятора наполняется азотом и она постоянно находится под давлением. Для заправки гидроаккумуляторов существуют специальные зарядные устройства, которые бывают нескольких видов, в  зависимости от типа газового клапана на гидроаккумуляторе. Существует несколько конструктивных типов гидроаккумуляторов: балонные, мембранные и поршневые.

Специалисты нашей компании помогут правильно подобрать необходимый Вам гидроаккумулятор, предоставить техническую консультацию по интересующему Вас вопросу, при необходимости заправить гидроаккумулятор азотом. Также имеются в наличии зарядные устройства  и запасные части для гидроаккумуляторов.

 

ДЛЯ БОЛЕЕ ДЕТАЛЬНОЙ КОНСУЛЬТАЦИИ ОБРАЩАЙТЕСЬ ПО ТЕЛЕФОНАМ:

     +38(066)0669956 +38(097)0669956 

Перейти до каталогу