Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Теплообмінники (Маслоохолоджувачі)

Зіткнулися з нагріванням масла в гідравлічній системі? – Необхідно встановити теплообмінник (маслоохолоджувач)

 

Теплообмінники є важливими пристроями в промислових, технічних і побутових системах для передачі тепла з одного середовища в інше. Вони відіграють важливу роль у підтримці оптимальних температурних режимів у процесах охолодження та обігріву. 

Для стабільної роботи гідравлічної системи важливим фактором є температура робочої рідини, нормальний діапазон якої становить 40-50°C. Перевищення цього діапазону може призвести до падіння в'язкості і порушення роботи гідросистеми. Саме тому, для охолодження масла в гідравліці використовуються спеціальні теплообмінники, які дозволяють відвести необхідну кількість тепла, забезпечуючи нормальні показники температури.

Які типи маслоохолоджувачів існують?

 

Кожухотрубчасті (водяні)

Теплообмінник даного типу складається із спеціального корпусу, через який проходить масло, а також трубок, по яких циркулює вода. Таким чином зайве тепло відводиться з допомогою проходить води. Водяні теплообмінники для гідравліки найчастіше використовуються в промислових верстатах і обладнанні, де є можливість підведення і відведення води, часто це пристрій використовується як охолоджувач масла для термопластавтомата.

 

 

 

 

 

 
Повітряні

Повітряний охолоджувач масла складається з радіатора і вентилятора. Нагріте масло проходить через радіатор і під дією потоку холодного повітря, створюваного вентилятором досягає оптимальної температури. Дані агрегати можуть мати різну пропускну здатність, яка визначається в залежності від типорозміру і різне напруга живлення: 12, 24, 220, 380 Вольт. Також вони можуть бути оснащені термостатом, мова про яку піде далі.

 

 

 

 

Термостат для повітряного теплообмінника

Вентилятор на охолоджувачі може працювати в постійному режимі, однак це скорочує термін його експлуатації і не завжди доцільно. Для автоматизації його роботи використовуються термостати, які дозволяє вмикати та вимикати пристрій при досягненні певної температури. Вони можуть бути стандартного виконання, які за замовчуванням розраховані на включення та відключення при певній температурі та регульовані, які дозволяють у ручному режимі встановити точну температуру включення (на фото – помаранчевий).

 

 

Застосування теплообмінників:

Теплообмінники застосовуються в різних галузях, включаючи:

  1. Промислові процеси: Теплообмінники використовуються для охолодження або обігріву рідини або газу в процесах виробництва, таких як хімічна промисловість, нафтопереробка і паперова промисловість.

  2. Транспорт: В автомобілях і літаках теплообмінники використовуються для охолодження двигуна й кондиціонування повітря.

  3. Будівництво: У системах опалення й охолодження будівель використовуються теплообмінники.

  4. Енергетика: Теплообмінники застосовуються в електростанціях для охолодження генераторів і конденсації пару.

Де купити теплообмінник для гідравліки в Україні?

Зацікавлені в ефективному охолодженні гідросистеми? Шукаєте найкращі теплообмінники для вашого бізнесу  чи побутових потреб? Не шукайте більше!

Компанія "ГІДРО-ГІД" - є провідним постачальником гідрообладнання. На нашому складі в широкому асортименті представлені всі типи охолоджувачів масла різних типорозмірів від провідних виробників, таких як: OMT, Emeggi, Hydac, Bosch Rexroth та інші.

Купуючи цей пристрій, пам'ятайте, що висока якість та відповідність стандартам забезпечить стабільну та надійну роботу всієї Вашої системи. 

+38(097)0669956; +38(066)0669956

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner