Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Про нас

Шановний партнер! Ми дякуємо Вам за те, що Ви зацікавилися послугами та товарами компанії «ГІДРО-ГІД».

ТОВ "ГІДРО-ГІД" - це унікальний підхід до кожного клієнта з інженерним супроводом у питаннях промислового гідравлічного та пневматичного обладнання, систем змащування та автоматичних систем управління технологічними процесами (АСУ ТП) з 2016 року.

Найголовніше, що Ви отримуєте співпрацюючи з нами це реалізацію найоптимальніших рішень у найкоротший термін з повною діагностикою Вашої вже існуючої гідравлічної системи. Багаторічний досвід команди професіоналів дозволяє нам виявляти всі слабкі місця гідравліки та експертно усівати їх.

 

На сьогоднішній день "ГІДРО-ГІД" це:

  

 

Досвід команди «ГІДРО-ГІД» дозволяє займати нам лідируючі позиції в галузі постачання гідравлічних компонентів, систем та рішень на ринку України. Професійне управління проектами та першокласні виробничі, монтажні, сервісні можливості дозволяють пропонувати нашим партнерам як прості, так і найскладніші комплексні рішення від єдиного постачальника та піклуватися про них протягом усього життєвого циклу.

Пропонуємо Вам познайомитися з нами більш детально завдяки відео, у якому побачите щоденний процес роботи всіх відділів компанії "ГІДРО-ГІД", які працюють заради процвітання промислового сектору України.

 

Для вирішення гідравлічних завдань у структурі нашої компанії функціонують:

  • конструкторське бюро
  • відділ продажу
  • сучасні цехи з виготовлення маслостанцій та мініагрегатів, насосно-моторних груп, ремонту та виробництва гідроциліндрів та спресовування рукавів високого тиску

Завдяки детально пропрацьованій та організованій структурі компанії ми випускаємо лише високоякісну продукції з використанням комплектуючих провідних європейських брендів.

 

Місія та цінність компанії "ГІДРО-ГІД"

Компанія «ГІДРО-ГІД» - це команда професіоналів, які займаються улюбленою справою, яка спеціалізується на компетентному вирішенні широкого переліку завдань у сфері гідравлічного обладнання.

Основною метою компанії «ГІДРО-ГІД» є комплексне, максимально оперативне вирішення завдання клієнта простим, сучасним та надійним способом. Кожен, хто звернеться до нашої компанії – почувається одночасно товаришем та ВІП-клієнтом, ставлення персоналу базується на повазі та зацікавленості вирішити завдання клієнта.

Компанія відповідає найвищим міжнародн