Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук
Виготовлення маслостанцій для пресів, фото 2

Виготовлення маслостанцій для пресів

Опис
Інформація для замовлення

ГІДРАВЛІЧНА МАСЛОСТАНЦІЙ ДЛЯ ПРЕСА

 
 
Маслостанція

Маслостанція – це спеціальний пристрій, призначений для організації потоку робочої рідини (масла) під певним тиском і в певному напрямку, з метою привести в рух робочий орган (в пресах це гідроциліндр).

 

 

 

 

 

Принцип роботи маслостанції

Гідравлічна станція найпростішої модифікації складається з бака, в якому знаходиться гідравлічне масло, електродвигуна, гідравлічного насоса, фільтра і запобіжного клапана. Електродвигун за допомогою спеціальних муфт і дзвонів з'єднується з гідравлічним насосом і приводить його в дії. Гідравлічний насос, в свою чергу, під час роботи, забирає масло з бака і подає його в потрібному напрямку і під потрібним тиском приводячи тим самим у рух гідроциліндр, який є основним елементом будь-якого преса.

Яка маслостанція необхідна для преса?

Як вже зазначалося раніше базова маслостанція складається з бака, мотора, гідронасоса і сполучних елементів. Подальша модифікація маслостанції визначається в залежності від типу гідравлічного преса і необхідних параметрів. Наші інженери маю багаторічний досвід проектування маслостанцій будь-якої складності, тому, співпрацюючи з нами Ви отримаєте саме ту станцію, яка найбільшим чином буде відповідати Вашим потребам. Для невеликих пресів (найчастіше – це прес для випресовки підшипників і сайлентблоков на СТО) буде досить міні маслостанції (компактна маслостанція), з допомогою даної станції можливо забезпечити подачу олії зі швидкість до 10 літрів у хвилину, а максимальний тиск 240-250 бар.

Міні маслостанція

Для забезпечення стабільної роботи більш серйозних пресів (прес для муккулатуры, прес для вторсировини, цегляний прес та інші) необхідно здійснити проектування та виготовлення повноцінної маслостанції. Маслостанція такого типу може бути оснащена баком будь-якого розміру, аж до 5 000 літрів. Залежно від використовуваного гідронасоса подача масла може досягати швидкості до 1000 літрів у хвилину, а максимальний тиск до 1000 бар.

В процесі виготовлення маслостанції наші конструктора максимально враховують всі вимоги та побажання замовника, а в процесі виробництва ми суворо дотримуємося всіх технологій і стандартів, що дозволяють отримати Вам маслостанцію найвищої якості.

В залежності від Ваших вимог управління маслостанцій і пресом може бути ручним або автоматизованим. Крім того, маслостанція може оснащуватися додатковим обладнанням: нагрівальними тенами, датчиками тиску, маслоохладителем, складними системами управління, які дозволяють задіяти кілька циліндрів у певному порядку або ж підвищувати тиск на певних етапах.

Маслостанція

Багаторічний досвід роботи та команда висококласних спеціалістів ТОВ «ГІДРО-ГІД» дозволяють виготовити гідравлічну станцію для преса будь-якої складності, яка буде відповідати побажанням, як невеликих підприємств, так і самих великих і вимогливих клієнтів.

Як купити маслостанцію для преса і яка її ціна?

За роки роботи нашої компанії стало зрозуміло, що найбільш оптимальним варіантом для клієнта є не купівля готової станції, а її виготовлення за індивідуальним замовленням. Тому, замовивши маслостанцію від ТОВ «ГІДРО-ГІД» Ви отримаєте не шаблонний зразок, а продукт, який найбільш точно відповідає технічним вимогам і Вашим побажанням (аж до габаритів, кольору, розташування приєднувальних отворів і так далі).

Ответить на вопрос: «Какая цена маслостанции?» не узнав все детали и тонкости проекта довольно сложно, поскольку маслостанция – это сложный продукт, который может состоять как из нескольких элементов, так и из нескольких десятков комплектующих. Цены на самые простые маслостанции начинаются от 500 € и могут достигать 50-100 тысяч € за сложные высокотехнологические решения. Однако, за счет большого объема продаж и прямого сотрудничества с европейскими производителями комплектующих Вы получите высококачественную маслостанцию для пресса по самой выгодной в Украине цене.

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ МАСЛОСТАНЦІЇ?

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

066 066 9956

097 066 9956

або напишіть на електронну пошту:

hydraulics.kh@gmail.com

 

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner