
Маслоуказатель LVА30-1 (з термометром)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
| Виробник | MP Filtri (Італія) |
| Тип | З термометром |
| Модель | ЛЕВА |
| А | 254 мм |
| Н | 292 мм |
| B | М10 |
| C | 10.5 |
| Вага | 0,23 кг |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MP Filtri |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 151 ₴

