Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Гідророзподільники з ручним управлінням

Гідророзподільники з ручним управлінням

Гідророзподільник – це одна з основних складових будь-якої гідравлічної системи, яка служить для управління потоком робочої рідини.

Найбільш часто використовувані – гідравлічні розподільники з електромагнітним і з ручним управлінням. У даній статті мова піде про гидрораспределителях з ручним керуванням, в яких керування золотником здійснюється шляхом механічного переміщення важеля.

Гідравлічні розподільники з механічним управлінням знайшли своє широке застосування в мобільній техніці (комбайн, трактор, навантажувач, екскаватор, бетонозмішувач, сміттєвоз), а також промислової гідравліки (преса, дровоколи, верстати та інші механізми).

Схема стандартного гідророзподільника Стандартний ручної гідророзподільник має три положення золотника:

  нейтральне, при якому робочий орган нерухомий, а лінія Р з'єднується з лінією Т, тобто масло проходить через розподільник і зливається назад в бак;

  робоче положення (в стандартній модифікації їх 2), при якому робоча рідина надходить у робочий орган приводячи його в рух, і в залежності від положення золотника рухає його в певний бік.

У стандартному виконанні, робоче положення гідророзподільника – з пружинним поверненням (тобто, відпустивши важіль золотник автоматично повертається в нейтральне положення і робочий орган зупиняється).

схема гідророзподільника з фіксацією

Також гідророзподільник з механічним управлінням може бути оснащений опцією фіксації, за допомогою якої золотник фіксується в кожному положенні.

 

Схема гідророзподільника з плаваючим положеннямУ сільськогосподарській техніці широко застосовуються четырехпозиционные гідророзподільники, в яких присутнє додаткове – плаваюче положення.

Їх популярність обумовлена тим, що під час виконання робочих операцій (оранка, культивація) вони захищають гідросистему трактора від гідроудару.

Гідророзподільники з плаваючим положенням використовуються для підняття, опускання робочого органу, а також під час виконання робочої операції

Не можна не відзначити новинку, серед гідророзподільників з ручним керуванням – гідравлічний розподільник з пропорційним керуванням (Серія Z).

Він дає можливість пропорційно управляти потоком робочої рідини, тим самим плавно регулюю швидкість руху робочого органу.

Пропорційне керування дає змогу удосконалити роботу будь гідросистеми за рахунок можливості плавно прискорювати або зупиняти робочий орган.

Таким чином, широкий спектр гідророзподільників з механічним управлінням, що дозволяє використовувати їх практично в будь-якої гідравлічної системи, забезпечуючи її максимальну продуктивність.

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner