Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Як визначитися з обертанням аксіально – поршневого насоса з похилим блоком (банан)?

Як визначитися з обертанням аксіально – поршневого насоса з похилим блоком (банан)?

Перш за все варто розглянути які  бувають по напрямку  обертання валу аксіально-поршневі насоси з похилим блоком. Це правий та лівий насоси.

Визначити тип насосу по обертанню можливо за допомогою розшифрування маркування даної моделі насоса, або за напрямом стрілки на корпусі насоса, якщо вона є. Більш надійним є варіант візуального встановлення напрямку обертання насоса (дивитися зі сторони привідного валу насоса, похила частиною насоса розгорнута до верху). Якщо отвір більшого діаметру(всмоктувальний) буде розташований ліворуч-насос лівого обертання, якщо праворуч-правого.

 

Як змінити напрямок обертання аксіально-поршневого насосу з похилим блоком?

Напрямок обертання можна змінити шляхом повороту торцевої кришки. Як же це робиться? Треба відкрутити  гвинти торцевої кришки, а далі повернути її на 180 градусів не відриваючи від корпусу насосу. Знову закрутити гвинти та затягнути до 80-100 Нм.

Цей метод підходить для насосів виробництва: Aber, Parker, Sunfab та інших марок, у яких зміна обертання здійснюється шляхом розвороту кришки.

Другий метод включає в себе зміну обертання на аксіально-поршневих насосах з нахиленим блоком Kazel, і здійснюється шляхом перекручування напірного фітингу (поз.1) розташованого на задній кришці в інший порт.

Встановлення аксіально-плунжерного насоса із похилим блоком

Монтаж буде надійним у системі, оскільки насос має підшипник кочення на валу, що дозволяє насоси фіксованого об’єму  монтувати або на кронштейні з приводом, ременем або карданним валом, або ж безпосередньо на PTO. Шліцевий кінець вала насоса зазвичай вставляється у внутрішню хребетну муфту РТО.

(Приклад встановлення правого насосу з обертанням)

Також радимо звернути увагу на рекомендовану в'язкість рідини: 20-40 мм²/с(сСт). Робоча межа: мінімум 10 мм²/с, максимум 400 мм²/с. При запуску максимум 4000 мм²/с. Варто використовувати високоякісне гідравлічне масло на мінеральній основі.  Наприклад, гідравлічне масло типу HLP (відповідно до DIN 51524), а також рідини, що біологічно розкладаються, такі як природні та синтетичні ефіри та поліальтаолефіни. Ще можна використовувати моторні масла типу ATF (рідина для автоматичних трансмісій) і тип CD.

Примітка: Ущільнювачі виготовлені з нітрилової гуми, тому слід переконатися чи використана рідина сумісна з цим матеріалом.

Фільтрація повинна відповідати стандарту ISO 4406, код 18/13.  Щоб отримати найдовший термін служби насосів із постійним об’ємом, ми рекомендуємо чистоту масла 10 pm (абсолютна).

Корпус насосу перед запуском необхідно заповнити робочою рідиною, оскільки внутрішній витік не забезпечує достатнього змащення під час запуску! Переконайтеся, що вся гідравлічна система чиста, перш ніж заповнювати її рекомендованою гідравлічною рідиною. Всмоктувальний патрубок завжди повинен бути вище напірного, якщо насос встановлено над рівнем резервуара.

Термін служби насоса

Термін експлуатації залежить від того, як насос встановлено на PTO.

Якщо насос встановленно, як наведено нижче, то він, на жаль, прослугує недовго Середній термін використання Ідеальне встановлення та довгострокова служба

 

 

Отже, щоб визначитися з тим, який насос потрібен саме Вам, слід обирати його за такими характеристиками, як: напрямок обертання, монтаж (тип валу і фланця), необхідна подача рідини та необхідний тиск.

Ми радимо розібратися з усіма моментами, які описані в цій статі, щоб обрати найкращий насос з похилим аксіально-поршневим блоком (банан) для Вашої гідравлічної системи.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner