Встановлення та підключення болгарського гідророзподільника( P40;P80; P120)

Гідророзподільники P40, P80 та P120 при монтажі у гідросистемі встановлюються горизонтально або вертикально, також є можливість змінити положення ручки керування на 90 градусів. Під'єднання відбувається в залежності від маркування на гідророзподільнику. P-підведення робочої рідини від насосу, T- зворотня лінія в бак, А, В-відповідно лінії підведення до робочих органів(гідроциліндрів/гідромоторів). Запобіжним клапаном регулюється максимальний тиск в гідросистемі.
Продовжувач тиску встановлюється на гідророзподільник в лінію N замість пробки і має в основному виконанні на виході портову (внутрішню) різьбу для Р40-G1/2''; P80-3/4''; P120- 1''. Продовжувач тиску дає можливість параллельно з’єднати два або більше гідророзподільника, з лінії N до лінії P1 або P2 наступного гідророзподільника, причому зливні лінії (T1 або Т2) всіх розподільників зберігаються. Для нормальної роботи виконавчих органів гідросистеми в такому випадку єдиночасно використовується тільки одна секція якогось з гідророзподільників. З’єднання кількох розподільників через продовжувач тиску здійснюється за рахунок декількох фітінгів, труб, або за допомогою РВТ.
При монтажі фіксованого положення гідророзподільника знімається задня кришка на секції та відкручується блок з пружиною від золотника, замість нього встановлюється блок з фіксацією і ставиться на місце задня кришка.
При встановленні золотника з плаваючим положенням демонтується передня та задня кришка гідророзподільника, повністю змінюється золотник та задня кришка на комплект плаваючої секції, причому довжина задньої частини секції гідророзподільника збільшується в порівнянні зі стандартним виконнанням.
Для дистанційного керування секцією гідророзподільника є можливість встановлення виносної рукоятки «Indemar». Вона підходить під монтаж на гідророзподільники P40 та P80 з пружинним центруванням та працює також з плаваючим положенням. Рукоятка має отвори 2 для кріплення в будь-якому положенні, ручку 3 та монтується з тросом під вилку через отвір 1.
Джойстики виготовляються в основному виносні під трос та такі, які монтуються безпосередньо на корпус гідророзподільника.
Виносні джойстики монтуються з одним або двома тросами, в залежності від кількості керованих секцій гідророзподільника. Існують варіанти кріплення тросу під кульку або під вилку. Також джойстики в багатьох виконаннях комплектуються однією або двома кнопками, для можливості роботи звукового сигнала або для додаткового ввімкнення в певний момент секції з електромагнітом та дивертора. Джойстики під вилку вважаються більш міцними, тому використовуються в більш напружених умовах роботи. При монтажі на гідророзподільнику необхідно зняти передню кришку з ручкою та встановити трос.
Джойстики, які встановлюються безпосередньо на корпус гідророзподільника потребують зняття передніх кришок з ручками з двох секцій та встановлення блоку джойстика. Монтуються спочатку шайби 2 під кришку 6 винтами 11, потім приєднуються шарнірні з'єднання 8 та 10 на які під'єднується корпус 3 з ручкою.
При встановленні троса на джойстик або джойстика на корпус гідророзподільника бажано змастити густою змазкою всі контактуючі рухомі елементи для зменшення зносу.
- Класифікація гідророзподільників, їх основні функції, переваги та сфери застосування. Ви дізнаєтеся, як правильний вибір і використання цього обладнання дозволяє підвищити продуктивність техніки, продовжити термін її служби та знизити витрати на обслуговування.
- Сервісне обслуговування гідравліки. Переваги і чому важливо