Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Встановлення та підключення болгарського гідророзподільника( P40;P80; P120)

Встановлення та підключення болгарського гідророзподільника( P40;P80; P120)

Гідророзподільники P40, P80 та P120 при монтажі у гідросистемі встановлюються горизонтально або вертикально, також є можливість змінити положення ручки керування на 90 градусів. Під'єднання відбувається в залежності від маркування на гідророзподільнику. P-підведення робочої рідини від насосу, T- зворотня лінія в бак, А, В-відповідно лінії підведення до робочих органів(гідроциліндрів/гідромоторів). Запобіжним клапаном регулюється максимальний тиск в гідросистемі.

Продовжувач тиску встановлюється на гідророзподільник в лінію N замість пробки і має в основному виконанні на виході портову (внутрішню) різьбу для Р40-G1/2''; P80-3/4''; P120- 1''. Продовжувач тиску дає можливість параллельно з’єднати два або більше гідророзподільника, з лінії N до лінії P1 або P2 наступного гідророзподільника, причому зливні лінії (T1 або Т2)   всіх розподільників зберігаються. Для нормальної роботи виконавчих органів гідросистеми в такому випадку єдиночасно використовується тільки одна секція якогось з гідророзподільників.  З’єднання кількох розподільників через продовжувач тиску здійснюється за рахунок декількох фітінгів, труб, або за допомогою РВТ.

При монтажі фіксованого положення гідророзподільника знімається задня кришка на секції та відкручується блок з пружиною від золотника, замість нього встановлюється блок з фіксацією і ставиться на місце задня кришка.

При встановленні золотника з плаваючим положенням демонтується передня та задня кришка гідророзподільника, повністю змінюється золотник та задня кришка на комплект плаваючої секції, причому довжина задньої частини секції гідророзподільника збільшується в порівнянні зі стандартним виконнанням.

Для дистанційного керування  секцією гідророзподільника є можливість встановлення виносної рукоятки «Indemar». Вона підходить під монтаж на гідророзподільники P40 та P80 з пружинним центруванням та працює також з плаваючим положенням. Рукоятка має отвори 2 для кріплення в будь-якому положенні, ручку 3 та монтується з тросом під вилку через отвір 1.

  

Джойстики виготовляються в основному виносні під трос та такі, які монтуються безпосередньо на корпус гідророзподільника.

Виносні джойстики монтуються з одним або двома тросами, в залежності від кількості керованих секцій гідророзподільника. Існують варіанти кріплення тросу під кульку або під вилку.  Також джойстики в багатьох виконаннях комплектуються  однією або двома кнопками, для можливості роботи звукового сигнала або для додаткового ввімкнення в певний момент секції з електромагнітом та дивертора. Джойстики під вилку вважаються більш міцними, тому використовуються в більш напружених умовах роботи. При монтажі на гідророзподільнику необхідно зняти передню кришку з ручкою  та встановити трос.

Джойстики, які встановлюються безпосередньо на корпус гідророзподільника потребують зняття передніх кришок з ручками з двох секцій та встановлення блоку джойстика. Монтуються спочатку шайби  2 під кришку 6 винтами 11, потім приєднуються шарнірні з'єднання 8 та 10 на які під'єднується  корпус 3 з ручкою.

При встановленні троса на джойстик або джойстика на корпус гідророзподільника бажано змастити густою змазкою всі контактуючі рухомі елементи для зменшення зносу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner