Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Регулятор витрати 3х лінійний

Регулятор витрат 3-х лінійний зі скиданням у бак/ продовженням лінії тиску 

Клапани 3-х лінійні від Oleodinamicа Marchesini та Oleoweb, застосовується для регулювання витрат потоку в одному напрямку при виникненні надмірної кількості рідини відбувається скидання у бак, завдяки дросельному клапану. Якщо відсутня надмірна кількість рідини та не треба направляти потік у бак, слід використовувати регулятор 2-х лінійний. Особливістю є те, що в цьому типі клапанів зосереджується увага саме на компенсації тиску під час роботи гідравлічної системи з постіною швидкістю. А от якщо Вам треба виставити швидкість потоку робочої рідини, тоді слід обирати звичайний дросель.

Чому нам так імпонує продукція італійських компаній Oleodinamic Marchesini та Oleoweb? По-перше, ці компанії забезпечують найкращу якість товарів, якими на всі 100% задоволені покупців усього світу. По-друге, вони є професіоналами по виготовленню найрізноманітніших гідравлічних клапанів. Вони мають широких вибір товарів однієї категорії.

Регулятори витрат 3-х лінійні зі скиданням у бак від Oleodinamicа Marchesini: RFP3, RFP3 C/VMP, RFP3 OMS, RFP3 OMP/OMR.

Регулятори витрат 3-х лінійні з продовженням лінії тиску від Oleodinamicа Marchesini: VPR.

Регулятори витрат 3-х лінійні зі скиданням у бак від Oleoweb: VPT380.

Для чого використовують регулятор витрат 3-х лінійний у гідравліці?

Регулятором витрат є гідравлічний прибор, який контролює витрату та застосовується для підтримки певного значення витрати в незалежності від стрибків тиску в потоці, що надходить чи відводиться робочою рідино. Дросель застосовують для керування витрати робочої рідини, а клапан автоматично запезпечує перепади тиску на дроселі. З’єднання з дроселем клапанів, які входять до складу регуляторів витрат, може бути послідовним або паралельним. Клапан дозволяє налаштувати необхідний потік у напірній лінії не залежно від навантаження на систему.

Золотник – компенсатор виконує роль запобіжного клапана. При збільшенні тиску на виході у лінії регулятора, золотник зміщується вліво, у результаті чого збільшується опір перед зливним клапаном. Якщо тиск знижується у лінії, де знаходиться регулятор, тоді золотник зміщується вправо та змешує опір перед зливною лінією. Початкове положення золотника контролюється пружиною.

Зазвичай регулятор витрат застосовують у мобільній техніці та іншх гідропроводах.

Як обрати регулятор витрат?

Головною класифікацією під час вибору даного типу клапана має бути пропускна здатність та максимальний тиск.

Пропускна здатність може бути різна:

1.      RFP3 Marchesini 50-100 л/хв;

2.      VPR Marchesini 50-170 л/хв;

3.      VPT Oleoweb 50 л/хв;

4.      RFP3 C/VMP Marchesini 60-80 л/хв;

5.      RFP3 OMS/OMP/OMR Marchesini 50 л/хв;

Максимальний тиск:

  1. RFP3 Marchesini 350 Бар;
  2. VPR Marchesini 350 Бар;
  3. VPT Oleoweb 250 Бар;
  4. RFP3 C/VMP Marchesini 350 Бар;
  5. RFP3 OMS/OMP/OMR Marchesini 350 Бар;

Де купити регулятор витрат 3-х лінійний зі скиданням у бак/ продовженням лінії тиску ?

Купити регулятор витрат 3-х лінійний зі скиданням у бак/ з продовженням лінії тиску від  Oleodinamic Marchesini чи Oleoweb, рекомендуємо в українській компанії «ГІДРО-ГІД». Ми зможемо проконсультувати по всім Вашим питанням стосовно товару, а потім оформити замовлення якісної продукції.
Щоб швидко зробити замовлення слід залишити свій мобільний номер у віконечку «Кнопка зв’язку» або ж самостійно зателефонуйте нам.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner