Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Регулятор витрати 2х лінійний

Регулятор витрат 2-х лінійний

Клапан 2-х лінійний від Oleodinamicа Marchesini, застосовується для регулювання витрат потоку в одному напрямку. Якщо виникає надмірна кількість рідини, краще використовувати регулятор зі скиданням у бак, тобто 3-х лінійний. Особливістю є те, що в цьому типі клапанів зосереджується увага саме на витраті тиску під час роботи гідравлічної системи з постіною швидкістю. А от якщо Вам треба виставити швидкість потоку робочої рідини, тоді слід обирати звичайний дросель.

Чому ми обираємо Oleodinamic Marchesini для співпраці? Тому що це італійська компанія, яка вже є на ринку більше 10 років та зарекомендувала себе лідером серед продажу гідравлічних комплектуючим, таких як: клапани, регулятори витрат, гідрозамки, запобіжники, монтажні плити, кінцеві вимекачі. Дуже зручно підбирати комплектуючі Вашої системи саме одного виробника, тоді робота буде максимально ефективною.

VRFU 90 COMP та RFP2 є напрочуд чутливими в регулювані, що допомагає налаштовути роботу регулятора витрати як на мінімальні показники, так і на максимальні.

Яка мета застосування регуляторів витрати 2-х лінійних у гідравліці?

Регулятором витрат є гідравлічний прибор, який контролює витрату та застосовується для підтримки певного значення витрати в незалежності від стрибків тиску в потоці, що надходить чи відводиться робочою рідино. Заголом це блок із дроселя й клапана. Дросель застосовують для керування витрати робочої рідини, а клапан автоматично запезпечує перепади тиску на дроселі. З’єднання з дроселем клапанів, які входять до складу регуляторів витрат, може бути послідовним або паралельним.

Принцип роботи наступний: потік робочої рідини підтікає до каналу Р корпуса регулятора витрат, далі протікає через робочий отвір редукційного клапана в порожнину та через дросель витікає в кінцевий канал. Тиск перед дроселем, що підходить до каналу керування в торцеву камеру і прагне підняти золотник, тим самим перекрити робочий отвір. Тиск після дроселя по каналу керування надходить у камеру і разом із пружиною діє на відкриття отвіра.

Коли тиск на виході з дроселя зменшується, тоді зменшується й тиск в камері, а золотник прямує вверх і закриває отвір, через що тиск на дроселі також зменшується. І навпаки, коли тиск підвищується на виході, то золотник спускається вниз й отвір відкривається, що провокує підвищення тиску в дроселі.

Найчастіше регулятор витрат використовують у системах, де потрібно регулювати швидкість руху вала гідромотора чи штока гідроциліндра. Тобто, в об’ємний гідропроводах.

Як обрати регулятор витрат від Oleodinamicа Marchesini?

Перш за все зверніть увагу на пропускну здатність клапана з А до В може бути від 17 до 28 л/хв, якщо це VRFU 90 COMP та 30 до 50 л/хв, якщо RFP2. Пропускну здатність клапана з В до А від 25 до 45 л/хв у клапані без скидання в бак. Максимальний тиск VRFU 90 COMP є 250 Бар, а в RFP2 – 350 Бар.

Типорозміри: VRFU 90 1/4" COMP, VRFU 90 1/2" COMP, VRFU 90 3/8" COMP та RFP2 1/2", RFP2 3/8".

Де купити регулятор витрат 2-х лінійний?

Купити категорії клапанів VRFU 90 COMP та RFP2 від Oleodinamicа Marchesini в Україні по доступним цінах, швидкою доставкою, оперативною співпрацею з постачальниками та достуним описом, радимо в компанії «ГІДРО-ГІД».

Робити замовлення в нас максимально легко. Просто натискайте «Кнопку зв’язку» та ми Вам зателефонуємо, або телефонуйте самостійно, якщо хочете більш детельно обговорити товар.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner