Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Кінцевий вимикач

Кінцевий вимикач

Механічний кінцевий вимикач служить для перекриття потоку масла в гідравлічній системі шляхом механічного впливу. Кінцевий вимикач може бути нормально відкритим або нормально закритим і в залежності від цього відкриває або перекриває потік масла в системі після механічного впливу.

У даному розділі представлені високоякісні кінцеві вимикачі, виробництва Oleodinamica Marchesini (Італія) та Kazel(Туреччина).

 • Marchesini спеціалізуються на виготовленні гідравлічних клапанів, гідрозамків, кінцевих вимикачів та монтажних плитах.
 • Kazel має більш широкий спектр товарів, а саме: насоси, датчики, коробки відбору потужності, вали, муфти, перехідники, гідророзподільники, клапани та джойстики.

Види кінцевих вимикачів

По типу контактної пари:

 • нормально відкриті ‒ потік вільний, при механічному впливі потік масла перекривається;
 • нормально закриті ‒ у нейтральному положенні потік закритий, при механічному впливі потік масла відкривається.

Різновиди:

 • кнопкові;
 • роликові;
 • важильні.

Функціонал кінцевих вимикачів у гідросистемі

Майже всі автоматизовані системи мають такий пристрій, як кінцевий вимикач, який відповідає за їх відключення при досягненні рухомою частиною певної точки.

За їх допомогою можна контролювати рівень робочої рідини, автоматизувати роботу системи та запобігати її поломці в разі виникнення аварійних та просто небезпечних ситуацій.

Замикання або розмикання відбувається завдяки контактам, приєднаних до корпусу. Основними елементами керування можуть бути ролики, кнопки або важилі.

 • Якщо виникає позаштатна ситуація, робочий елемент потрапляє на ролик, що розмикає контакти та знеструмлює пристрій.
 • Якщо це нормально відкритий механізм, то контактна пара замикається, тим самим включаючи інший пристрій, наприклад, сигналізацію або аварійні механізми.

Відкриття або перекриття потоку робочої рідини в гідросистемі з допомогою кінцевого вимикача найчастіше реалізується наступним чином:  важільний механізм кінцевого вимикача з'єднується з гідроциліндром, таким чином, в певний момент здійснюється механічне вплив на кінцевий вимикач, завдяки якому відкривається або перекривається потік.

Різновиди кінцевих вимикачів, які представлені в «ГІДРО-ГІД»

Oleodinamica Marchesini (Італія):

 • нормально відкритий V-FCR 1T
 • нормально закритий V
 • нормально закритий VEM
 • нормально закритий V - FCC NC

Kazel(Туреччина):

 • нормально відкритий KZL KAMER 03

Де купити кінцевий вимикач в Україні?

При необхідності купити кінцевий вимикач високої якості на території України із оперативною доставкою в будь – який куточок країни або можливим самовивозом, по доступній ціні, з привітними менеджерами при оформленні замовлення, рекомендуємо в українській компанії «ГІДРО-ГІД». Також ми пропонуємо встановлення кожного гідравлічного прибора або технічне обслуговування з часом. Ми слідкуємо, щоб Ваші системи надійно працювали, завдяки нашим комплектуючим, тому впевнено можемо сказати, що Ви будете задоволенні від отриманого товару.

Робити замовлення в нас максимально швидко та легко. Для цього треба лише скористатися «Кнопкою зв’язку», яка наявна в правому куточку Вашого екрану, залишити свой мобільний номер і ми Вам передзвонимо в зручний для Вас час,  або телефойте самостійно за номером, що представлений у розділі «Контакти».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner