Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Водяний (кожухотрубчастий) теплообмінник

Зіткнулися з нагріванням масла в гідравлічній системі? – Необхідно встановити теплообмінник (маслоохолоджувач)

 

Теплообмінники є важливими пристроями в промислових, технічних і побутових системах для передачі тепла з одного середовища в інше. Вони відіграють важливу роль у підтримці оптимальних температурних режимів у процесах охолодження та обігріву. 

Для стабільної роботи гідравлічної системи важливим фактором є температура робочої рідини, нормальний діапазон якої становить 40-50°C. Перевищення цього діапазону може призвести до падіння в'язкості і порушення роботи гідросистеми. Саме тому, для охолодження масла в гідравліці використовуються спеціальні теплообмінники, які дозволяють відвести необхідну кількість тепла, забезпечуючи нормальні показники температури.

 

Кожухотрубчасті (водяні) теплообмінники

Теплообмінник даного типу складається із спеціального корпусу, через який проходить масло, а також трубок, по яких циркулює вода. Таким чином зайве тепло відводиться з допомогою проходить води. Одна рідина (гаряча) подається через труби, а інша (холодна) - навколо труб в кожухі. Тепло передається через стінки труб і передається від гарячої рідини до холодної.

Водяні теплообмінники для гідравліки найчастіше використовуються в промислових верстатах і обладнанні, де є можливість підведення і відведення води, часто це пристрій використовується як охолоджувач масла для термопластавтомата.

За своєю конструкцією вони поділяються на кожухотрубчасті та пластинчасті та є найефективнішими в плані відведення кількості тепла. Однак, їх недоліком є те, що потрібне постійне підведення та злив води, що не завжди можливо.

Маслоохолоджувачі даного типу мають пропускну здатність до 960 літрів на хвилину, що дозволяє використовувати їх для охолодження масла в великих промислових гідравлічних системах (термопластавтомати, преса, верстати та інше промислове обладнання). 

Кожухотрубчаті теплообмінники можуть бути виготовлені з різних матеріалів, включаючи сталь, нержавіючу сталь, мідь, алюміній та інші матеріали, вибір залежить від вимог до температури та хімічного складу рідин.

У нас Ви можете купити кожухотрубчасті теплообмінники таких виробників: Emmegi (MG), OMT (SA), Parker (TP), Ciesse (CSW).

Застосування теплообмінників:

Теплообмінники застосовуються в різних галузях, включаючи:

  1. Промислові процеси: Теплообмінники використовуються для охолодження або обігріву рідини або газу в процесах виробництва, таких як хімічна промисловість, нафтопереробка і паперова промисловість.

  2. Транспорт: В автомобілях і літаках теплообмінники використовуються для охолодження двигуна й кондиціонування повітря.

  3. Будівництво: У системах опалення й охолодження будівель використовуються теплообмінники.

  4. Енергетика: Теплообмінники застосовуються в електростанціях для охолодження генераторів і конденсації пару.

Де купити теплообмінник для гідравліки в Україні?

Зацікавлені в ефективному охолодженні гідросистеми? Шукаєте найкращі теплообмінники для вашого бізнесу  чи побутових потреб? Не шукайте більше!

Компанія "ГІДРО-ГІД" - є провідним постачальником гідрообладнання. На нашому складі в широкому асортименті представлені всі типи охолоджувачів масла різних типорозмірів від провідних виробників, таких як: OMT, Emeggi, Hydac, Bosch Rexroth та інші.

Купуючи цей пристрій, пам'ятайте, що висока якість та відповідність стандартам забезпечить стабільну та надійну роботу всієї Вашої системи. 

+38(097)0669956; +38(066)0669956

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner