Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Аксесуари для теплообмінників

Зіткнулися з нагріванням масла в гідравлічній системі? – Необхідно встановити теплообмінник (маслоохолоджувач)

 

Теплообмінники є важливими пристроями в промислових, технічних і побутових системах для передачі тепла з одного середовища в інше. Вони відіграють важливу роль у підтримці оптимальних температурних режимів у процесах охолодження та обігріву. 

Для стабільної роботи гідравлічної системи важливим фактором є температура робочої рідини, нормальний діапазон якої становить 40-50°C. Перевищення цього діапазону може призвести до падіння в'язкості і порушення роботи гідросистеми. Саме тому, для охолодження масла в гідравліці використовуються спеціальні теплообмінники, які дозволяють відвести необхідну кількість тепла, забезпечуючи нормальні показники температури.

Термостат для повітряного теплообмінника

Вентилятор на маслоохолоджувачі може працювати в постійному режимі, однак це скорочує термін його експлуатації і не завжди доцільно. Для автоматизації його роботи використовуються термостати. Термостат для повітряного теплообмінника - це пристрій, призначений для автоматичного керування температурою в повітряному теплообміннику. Його основною функцією є регулювання потоку повітря або робочої рідини через теплообмінник залежно від температури навколишнього середовища або інших умов. Термостат допомагає підтримувати оптимальну температуру в системі та заощаджувати енергію.

Вони можуть бути стандартного виконання, які за замовчуванням розраховані на включення та відключення при певній температурі та регульовані, які дозволяють у ручному режимі встановити точну температуру включення (на фото – помаранчевий).

 

 

Застосування теплообмінників:

Теплообмінники застосовуються в різних галузях, включаючи:

  1. Промислові процеси: Теплообмінники використовуються для охолодження або обігріву рідини або газу в процесах виробництва, таких як хімічна промисловість, нафтопереробка і паперова промисловість.

  2. Транспорт: В автомобілях і літаках теплообмінники використовуються для охолодження двигуна й кондиціонування повітря.

  3. Будівництво: У системах опалення й охолодження будівель використовуються теплообмінники.

  4. Енергетика: Теплообмінники застосовуються в електростанціях для охолодження генераторів і конденсації пару.

Де купити теплообмінник для гідравліки в Україні?

Зацікавлені в ефективному охолодженні гідросистеми? Шукаєте найкращі теплообмінники для вашого бізнесу  чи побутових потреб? Не шукайте більше!

Компанія "ГІДРО-ГІД" - є провідним постачальником гідрообладнання. На нашому складі в широкому асортименті представлені всі типи охолоджувачів масла різних типорозмірів від провідних виробників, таких як: OMT, Emeggi, Hydac, Bosch Rexroth та інші.

Купуючи цей пристрій, пам'ятайте, що висока якість та відповідність стандартам забезпечить стабільну та надійну роботу всієї Вашої системи. 

+38(097)0669956; +38(066)0669956

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner