Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Дільник потоку

Дільники потоку

Дільники потоку виробництва Oleodinamica Marchesini, що є важливим гідравлічним елементом гідросистеми. Він дозволяє різподіляти потік робочої рідини на кілька каналів, не залежно від початкового навантаження на виконавчому органі. Їх застосовують, щоб забезпечити синхронність руху одночасно працюючих гідроциліндрів або гідромоторів, щоб найтонше розподілити потік робочої рідини в системах гідростатичного опору, щоб посилити тиск у гідролінії.  

Італійська компанія Oleodinamica Marchesini спеціалізується на виробництві регулюючих та керуючих клапанів, монтажних плит, регуляторів витрат, кінцевих вимикачів та аварійних кнопок. Вони є гідравлічною компанією з великоїлітери, адже якість їх товарів є на найвищому рівні, а підхід до виготовлення комплектуючих є інноваційним. Цій компанії довіряють десятки тисяч клієнтів.

Принцип роботи дільника потоку

У дільниках потоку витрата рідини не залежить від перепаду тиску на вході та виході з клапану. Тобто витрата не змінюється навіть при перепадає тиску. Вони застосовуються у тих випадках, коли недивлячись на різноманітне навантаження швидкість споживача не має змінюватися.

Дільники потоку бувають поршневі, золотникові(дросельні) та шестеренні.

  • Коли в гідросистемі необхідно застосувати високу потужність та відвищити ККД, тоді слід застосовувати поршневі. Цей тип є малопоширенним.
  • Щодо складових золотникових дільників потоку, то він має корпус із вхідним та двома вихідними отворами, також золотник, що розподіляє потік у двох напрямка та переміщається залежно від навантаження на виході. Їх обирають по максимальній пропускній здатності, яка вказана в технічних характеристиках(специфікації). Але можлива похибка в роботі, що сягає близько трьох відсотків.
  • Шестеренні або дросельні дільники варто встановлювати в горизонтальному положенні, щоб уникнути навантаження ваги деталей при роботі гідропристрою. Вони схожі на принцип дії секційного гідронасосу. Вони складаються з кількох секцій, які надійно з’єднані між собою валом та синхронно обертаються при потоці робочої рідини. Зазвичай вони мають від двох до восьми секцій.  У лінії з шестеренним дільником потоку вставновлюють зворотні клапани, антикавітаційні, з електроуправлінням та додаткового тиску клапани. Похибка роботи сягає два відсотки. Також вони мають високий ККД та відсутність втрати енергії.

Застосування дільників потоку в гідросистемі

Дільники потоку широко застосовуються в найрізноманітніших комбайнах, підйомних механізмах, пресах, екскаваторах, комунальної автотехніки, катки та іншої мобільної техніки. Вони також використовуються в стаціонарних гідравлічних системах.

Де купити дільники потоку в Україні?

Купити дільники потоку в Україні італійського виробництва Oleodinamica Marchesini рекомендуємо в ТОВ «ГІДРО-ГІД». Ми завжди пропонуємо якісні товари за двома категоріями: бюджетні марки світових брендів, так і більш дорогі. Наша компанія знаходиться безпосередньо в місті Харків, що дозволяє самовивіз товару або також можемо відправити комплектуючі в будь-який куточок країни зручним Вам перевізником у найкоротші терміни. Гарантія на товари цієї категої сягає 12 місяців при дострманні умов експлуатації, що дозволить ідеально функціонувати Вашій гідросистемі.

Оформити замовлення досить легко та швидко. Для цього варто скористатися номером, який представлений на нашому сайті в розділі «Контакти» або залиште свій мобільний телефон у правому нижньому віконечку «Кнопка зв’язку».

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner