Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Клапан типу "hi-low" для здвоєних насосів

Клапан типу "hi-low" для здвоєних насосів

Клапан типу "hi-low" для здвоєних насосів(клапан розвантаження) від Oleodinamic Marchesini – це гідравлічний або пневматичний гідроклапани, який застосовують для синхронної роботи разом із насосом чи компресором.

Розвантажувальні клапани "hi-low" можуть скидати тиск після зупинки керуючого елемента для полегшення повторного запуску (як правило, встановлюються за гідронасосом), так і переводити на нульову продуктивність за відсутності витрати робочої рідини - такі клапани (а також більш складні пристрої - розвантажувальні автомати) застосовуються з нерегульованими насосами чи компресорами, що мають механічний привід, що не відключається (гідронасосами, що стоять на авіаційних двигунах, компресорами автомобілів і деяких тепловозів).

Ми довіряємо італійській компанії Oleodinamic Marchesini вже не один рік, адже вони постачають нам лише перевірену продукцію найвищої якості. Вони мають досить великий ассортимент товару, а саме: найрізноманітніші клапани, монтажні плити та гідрозамки, регулятори витрат, кінцеві вимикачі та аварійні кнопки, та ін.

Принцип роботи клапана розвантаження "hi-low" для здвоєних насосів

Клапан для полегшення запуску від Oleodinamic Marchesini, як правило, збирається з двох звичайних клапанів - електромагнітного клапана (а саме розвантажувального), що випускає повітря з магістралі за компресором після відключення компресора, та зворотного клапана, що перешкоджає виходу повітря з мережі споживачів через розвантажувальний клапан.

Поки тиск у системі не досяг номінального насос з'єднаний із системою - подає рідину на зарядку гідроакумуляторів через зворотний клапан автомата . При досягненні номінального тиску золотник автомата з'єднує насос із лінією зливу, зворотний клапан закривається під тиском з боку гідроакумуляторів і насос качає рідину по колу - з бака назад в бак, що потрібно для охолодження та змащення насоса, а система живиться від гідроакумуляторів. Момент розвантаження добре спостерігається на електричних насосних станціях - різко падає струм, що споживається двигуном, а також сприймається на слух зростання оборотів агрегату.

При падінні тиску в гідроакумуляторах до порогового рідина від насоса знову подається до зворотного клапана і через нього в систему. Якщо автомат не спрацьовує і не перемикає насос на розвантаження, то при перевищенні тиску понад номінальний спрацьовує запобіжний клапан і рідина від насоса зливається в бак через нього, але при цьому насос працює з перевантаження, енергія йде на нагрівання рідини.

Де купити клапан типу "hi-low" в Україні?

Купити клапан розвантаження "hi-low" для здвоєних насосів італійського виробництва Oleodinamic Marchesini рекомендуємо в українській компанії «ГІДРО-ГІД». Ми є одними з провідних постачальників гідравлічного обладнання та комплектуючих на ринку України. До речі, у 2021 році наша компанія увійшла до «ТОП3» провідних постачальників гідравліки в нашій країні. Наш постійний девіз – «Вартість відповідає якості», що є абсолютною правдою тому, шо маємо укладені контракти лише з перевіреними европейськими постачальниками гідрокомпонентів, а також самостійно виготовляємо комплектуючі.

Якщо Ви маєте бажання зробити замовлення в нашій компанії, то звертайтеся за номером, який представлений на нашому сайті, або користуєтеся «Кнопкою зв’язку» в правому нижньому куточку екрану.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner