Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Клапан перевороту плуга

Клапан перекидання(перевороту) плугу від Oleodinamica Marchesini

Клапан перекидання плугу від Oleodinamica Marchesini призначений для використання на гідроциліндрах оборотних плугів, щоб отримати автоматичне реверсування потоку робочої рідини, у результаті чого буде відбуватися рух гідравлічного циліндру, призначеного для обертання плугу.

Клапан має запірний елемент двосторонньої дії, тому він забезпечує можливість зафіксувати гідроциліндр у будь-якому положенні. Поршневий шток повертається за допомогою компенсованого клапана скидання тиску, розвиваючи більшу швидкість та потужність. Цей клапан також можна встановлювати на важкі та неврівноваджені плуги з гідроциліндрами.

Oleodinamica Marchesini – одна з провідних італійських компаній-виробників гідравлічного обладнання. Особлива увага до деталей та вдосконалення технологічних процесів, а також прагнення інновацій гарантують безперервний розвиток виробництва. Система менеджменту та якості продукції сертифікована за UNI EN ISO 9001:2008. Проводиться тестування товарів на всіх етапах виробництва.

Типи клапанів перевору плуга, які ми пропонуємо:

1. VRA 40/50 SE

2. VRA 60/80 SE

3. VRAP 40/50 DE

4. VRAP 60/80 DE

5. VRAP 80/100 DE

6. VRAP 80/100 SS

7. VRAP 80/100 SE SV

Ці клапани перевороту плугу мають корпус із оцинкованої сталі, а його внутрішні компоненти з термічно загартованої та шліфованої сталі. Ущільнення- BUNA N standart з направляючим конусом, що не допускає протікання. Максимальний тиск складає 400 Бар.

Клапани постачаються з обмінним тиском 150 Бар: тиск залежить від різних потреб обміну, тому його можна змінювати, обертаючи регулятор тиску.

Де купити клапан перевороту (перекидання) плугу в Україні?

Клапан перекидання плугу від італійського виробника Oleodinamica Marchesini рекомендуємо купити в ТОВ"ГІДРО-ГІД". Ми є офіційним представником Oleodinamica Marchesini в Україні. На сайті Ви можете замовити, дізнатися ціну, уточнити наявність та терміни поставки, завантажити каталог з технічною інформацією на такі групи товарів: гідравлічні клапани, дільники потоку, дивертори та механічні перемикачі, манометри, кульові крани для гідравлічних масел та монтажні плити для гідравлічної апаратури Marchesini. Ми забезпечуємо гарантію та сервісне обслуговування товарів, що поставляються.

Для оформлення замовлення звертайтеся за номерами телефонів, які представлені на нашому сайті або натискайте "Кнопку зв'язку".

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner