Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Гідрозамок модульного монтажу

 

Гідрозамок для гідравлічної системи

Гідрозамок виробництва Oleodinamica Marchesini використовується для блокування руху гідроциліндра в обох напрямках або в якомусь одному(у каналі А або В).

Італійська компанія Oleodinamica Mozioni є пріоритетним постачальником гідроелементів. Ми активно з ними співпрацюємо, адже вони мають широкий спектр товарів, серед яких можна знайти найрізноманітніші гідрозамки, клапани, монтажні плити, регулятори витрат та багато іншого. Надійність їхніх комплектуючих 100%, а гарантія продукції 12 місяців.

Функціонал гідрозамків у гідравліці

Гідравлічний замок – це напрямний гідроапарат, призначений для пропускання потоку робочої рідини в одному напрямку та його замикання у зворотному напрямку за відсутності керуючого елементу, а за наявності останнього – для пропускання рідини в обох напрямках. Гідрозамки часто називають керованими зворотними клапанами.

Їх широко застосовуються в гідроприводах. Вони є засобом захисту при автоматичному замиканні робочої рідини в гідроциліндрах з метою зупинки у заданих положеннях.

Типи гідрозамків

Гідрозамки поділяються за такими ознаками:

  • За кількістю запірно-регулюючих елементів – односторонні та двосторонні;
  • За конструкцією запірно-регулюючих елементів – кулькові, конічні;
  • За видом керуючого впливу –  гідравлічні, пневматичні, електромагніті управління.

Принцип роботи гідрозамків у системі

За наявності керуючого впливу гідрозамок працює аналогічно клапанному розподільнику з гідравлічним керуванням. При цьому відбувається опускання.

Для цього включається електромагніт або натискається ричаг гідророзподільника, запірний регулюючий елемент розподільника займає позицію на спуск та в результаті перший порт гідрозамка з'єднується з напірною лінією розподільника, а інша порт –  зі зливною частиною. Поршень із штовхачем під дією сили тиску рідини, долаючи зусилля пружини, переміщається вправо. При цьому штовхач поршня відкриває клапан, забезпечуючи пропускання робочої рідини у зворотному напрямку з поршневої частини гідроциліндра в гідрозамок й далі на злив. Внаслідок цього поршень гідроциліндра опускається під дією сили тяжіння. Для припинення керуючого впливу електромагніт відключають і гідрозамок знову працює в режимі фіксування.

У гідроприводах для замикання робочої рідини в гідроциліндрі та виключення можливого мимовільного переміщення виконавчих робочих органів, розташованих похило або вертикально, у разі припинення подачі робочої рідини застосовують двосторонні гідрозамки з двома запірно-регулюючими елементами.

При подачі робочої рідини в праву частину гідрозамка плаваючий поршень переміщається вліво та своїм штовхачем відкриває клапан.

При цьому під тиском робочої рідини відкриється і правий клапан гідрозамку, масло поступатує до штоку гідроциліндру. Разом із цим із поршня гідроциліндра масло зливається через відкритий лівий клапан. З припиненням подачі рідини в гідрозамок обидва його клапани закриваються та рідина замикається в обох напрямках гіпроциліндра. При подачі рідини в ліву частину гідрозамку робота проходитиме в протилежному напрямку.

Параметри при виборі гідрозамків для ідеальної роботи гідросистеми

Головними параметрами при виборі гідрозамків є:

  • умовний прохід,
  • номінальний тиск,
  • тиск відкривання,
  • номінальна та максимальна витрата рідини,
  • максимальна пропускна здатність рідини.

Де купити гідрозамок в Україні?

Бажаєте купити гідрозамок від італійського виробника Oleodinamica Mozioni? Радимо це зробити в українській компанії «ГІДРО-ГІД», яка працює для Вас навіть в умовах військового часу.

Якщо Вам треба підібрати якісну, надійну та продукцію з довгим сроком експлуатації, ми оперативно оформимо Ваше замовлення. А для цього звертайтеся за номером, який представлено на нашому сайті.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner