Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Дросель модульного монтажу

Дросель із зворотним клапаном від Oleodinamica Mozioni, ATOS i Ponar

Дросель із зворотним клапаном – це клапан, що регулює швидкість потоку робочої рідини в одному напрямку та дозволяє вільний потік в іншому. У сучасному світі цей різновид дроселя досить широко застосовується в гідравлічних системах мобільної та промислової техніки. Функціонал клапана дозволяє найтонше налаштувати швидкості руху гідроциліндра або створити підпір у гідравлічних системах.

Дросель з зворотним клапаном модульного монтажу від виробників Mozioni, ATOS i Ponar позитивно характеризує наявність затискної гайки, яка дає можливість надійно зафіксувати зовнішню муфту після виконання регулювання та компактно монтується в гідросистему.

Для чого застосовується дросель у гідравліці?

Призначення дроселя полягає у встановленні бажаного співвідношення між витратою і перепадом тиску перед дроселем і після нього. За характером робочого процесу дросельні клапани є гідравлічно резистивними з регульованими характеристиками. Дросельні клапани не залежать від тиску, але залежать від в'язкості робочої рідини. В одному і тому ж потоці витрата робочої рідини змінюється в залежності від перепаду тиску на дросельному клапані. Дросельні клапани використовуються в системах, де робочий опір постійний, а зміни швидкості внаслідок зміни навантаження незначні або навіть бажані.

Типи клапанів, що дроселюють:

1. дросель-бочка зі зворотним клапаном;
2. дросель зі зворотним клапаном різьбового чи модульного монтажа;
3. дросель без зворотного клапана різьбового чи модульного монтажу;
4. подвійний дросель з зворотним клапаном.

У разі зворотного дроселювання рідина тисне на поверхню зворотного клапана. Конус виштовхується з сідла клапана.Рідина без дроселювання протікає через клапан. При цьому частини рідини проходить через кільцевий проміжок, очищуючи його. Дросельний зворотний клапан складається із вставної втулки, стакана клапана з регулюючою головкою й дросельним болтом, і зворотного клапана з пружиною. Дросельна секція утворена дросельним болтом, круглим заглибленням і кільцем зворотного клапана. Коли регулювальна головка обертається, дросельний болт переміщується, і шлях потоку змінюється.

Як здійснити регулювання за допомогою цього клапана?

-Якщо потрібно збільшити витрату гідравлічної рідини, поверніть регулювальну ручку за годинниковою стрілкою.

-Якщо потрібно зменшити витрату,поверніть ручку проти годинникової стрілки.

Як обрати дросель із зворотним клапаном?

При виборі цього різновиду клапана радимо звертати увагу на максимальну пропускну здатність дроселя та максимальний тиск, ці показники є найголовнішим. Чим менша довжина дроселя, тим менша залежність витрати від зміни в'язкості. Звідси можна зробити висновок, що чим текуча рідина, тим вища витрата робочої рідини. Також, зверніть увагу на типорозмір відповідно до Вашої гідравлічної системи.

Де купити дросель із зворотним клапаном для гідравліки?

Купити дросель в Україні радимо в компанії «ГІДРО-ГІД», робити замовлення в нас легко, швидко та доступно. Ми виробляємо та продаємо лише найякіснішу продукцію, бо задоволений клієнт – наш пріоритет. Ми маємо сотні підписаних контрактів із закордонними постачальниками, які надають лише перевірений товар.

Для отримання більш детальної інформації або купівлі дросельного клапана, зробіть замовлення на сайті або зв'яжіться з нами по телефону, який є на сайті.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner