Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Гідрозамок двосторонній тип "COMPACT"

 

Гідрозамок двосторонній тип "СОМРАКТ" для гідравлічної системи

Двосторонній гідрозамок типу "СОМРАСТ" виробництва Oleodinamica Marchesini призначений для регулювання одночасно двох гідроліній. Направляє потік від гідророзподільників до гідроциліндрів доки не буде застосований керуючий тиск. Ця модель була спеціально розроблена для циліндрів з дуже короткими міжцентровими відстанями, до яких вона кріпиться за допомогою просвердленого гвинта, що постачається з клапаном. 

Італійська компанія Oleodinamica Marchesini є пріоритетним постачальником гідроелементів. Ми активно з ними співпрацюємо, адже вони мають широкий спектр товарів, серед яких можна знайти найрізноманітніші гідрозамки, клапани, монтажні плити, регулятори витрат та багато іншого. Надійність їхніх комплектуючих 100%, а гарантія продукції 12 місяців.

Функціонал гідрозамків у гідравліці

Гідравлічний замок – це напрямний гідроапарат, призначений для пропускання потоку робочої рідини в одному напрямку та його замикання у зворотному напрямку за відсутності керуючого елементу, а за наявності останнього – для пропускання рідини в обох напрямках. Гідрозамки часто називають керованими зворотними клапанами.

Їх широко застосовуються в гідроприводах. Вони є засобом захисту при автоматичному замиканні робочої рідини в гідроциліндрах з метою зупинки у заданих положеннях.

Типи гідрозамків

Гідрозамки поділяються за такими ознаками:

  • За кількістю запірно-регулюючих елементів – односторонні та двосторонні;
  • За конструкцією запірно-регулюючих елементів – кулькові, конічні;
  • За видом керуючого впливу –  гідравлічні, пневматичні, електромагніті управління.

Принцип роботи гідрозамків у системі

За наявності керуючого впливу гідрозамок працює аналогічно клапанному розподільнику з гідравлічним керуванням. При цьому відбувається опускання.

Для цього включається електромагніт або натискається ричаг гідророзподільника, запірний регулюючий елемент розподільника займає позицію на спуск та в результаті перший порт гідрозамка з'єднується з напірною лінією розподільника, а інша порт –  зі зливною частиною. Поршень із штовхачем під дією сили тиску рідини, долаючи зусилля пружини, переміщається вправо. При цьому штовхач поршня відкриває клапан, забезпечуючи пропускання робочої рідини у зворотному напрямку з поршневої частини гідроциліндра в гідрозамок й далі на злив. Внаслідок цього поршень гідроциліндра опускається під дією сили тяжіння. Для припинення керуючого впливу електромагніт відключають і гідрозамок знову працює в режимі фіксування.

У гідроприводах для замикання робочої рідини в гідроциліндрі та виключення можливого мимовільного переміщення виконавчих робочих органів, розташованих похило або вертикально, у разі припинення подачі робочої рідини застосовують двосторонні гідрозамки з двома запірно-регулюючими елементами.

При подачі робочої рідини в праву частину гідрозамка плаваючий поршень переміщається вліво та своїм штовхачем відкриває клапан.

При цьому під тиском робочої рідини відкриється і правий клапан гідрозамку, масло поступатує до штоку гідроциліндру. Разом із цим із поршня гідроциліндра масло зливається через відкритий лівий клапан. З припиненням подачі рідини в гідрозамок обидва його клапани закриваються та рідина замикається в обох напрямках гіпроциліндра. При подачі рідини в ліву частину гідрозамку робота проходитиме в протилежному напрямку.

Параметри при виборі гідрозамків для ідеальної роботи гідросистеми

Головними параметрами при виборі гідрозамків є:

  • умовний прохід,
  • номінальний тиск,
  • тиск відкривання,
  • номінальна та максимальна витрата рідини,
  • максимальна пропускна здатність рідини.

Де купити гідрозамок в Україні?

Бажаєте купити гідрозамок від італійського виробника Oleodinamica Marchesini? Радимо це зробити в українській компанії «ГІДРО-ГІД», яка працює для Вас навіть в умовах військового часу.

Якщо Вам треба підібрати якісну, надійну та продукцію з довгим сроком експлуатації, ми оперативно оформимо Ваше замовлення. А для цього звертайтеся за номером, який представлено на нашому сайті.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner