Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Реле тиску Oleodinamica Mozioni

Реле та датчики тиску Oleodinamica Mozioni

Реле та датчики тиску є електричним пристроєм, яке використовується для контролю та управління тиском у гідравлічних системах. Найпоширенішим є застосовуння для подання сигналу після того, як тиск робочого середовища досягне заданого значення.

Налаштування тиску, при якому спрацьовує реле здійснюється за допомогою регулювального гвинта.

Реле тиску може виконувати різні функції, включаючи включення або вимкнення насосів, компресорів, вентиляторів та інших пристроїв в залежності від встановлених параметрів тиску.

Принцип роботи реле тиску

Принцип роботи реле тиску досить простий і базується на фізичних властивостях рідин або газів, що передають тиск. В основі його роботи зазвичай лежить мембрана, рух якої спричиняється зміною тиску в системі.

Якщо говорити більш детально стосовно принципу роботи, то він є наступним:

1
 
Внутрішньо реле тиску має мембрану або діафрагму, яка розділяє внутрішню і зовнішню області пристрою. Ця мембрана зазвичай виготовлена з еластичного матеріалу, такого як гума або силікон.
 
2
 
Тиск з системи, яку контролює реле, передається на одну сторону мембрани. Це може бути зроблено через трубопровід або канал, підключений до внутрішньої частини реле.
3
 
Коли в системі немає тиску або тиск знаходиться нижче певного порогу, мембрана залишається у виходовому положенні, не натягнута або не стиснута.
 
4
 

Якщо тиск в системі перевищує заданий рівень, то це призводить до вигину або стиснення мембрани внутрішньої частини реле.

5
 
Реле тиску зазвичай має електричний вимикач, який знаходиться на тій же стороні мембрани, де і подача тиску. Коли мембрана стискається достатньо для досягнення заданого рівня тиску, вимикач активується.
 
6
 
Вимикач, який активується, може керувати роботою інших електричних пристроїв, таких як насоси, компресори або вентилятори. Він може включати або вимикати ці пристрої в залежності від параметрів тиску.

Переваги реле тиску

Реле тиску має кілька переваг, які роблять його корисним для різних застосувань і галузей. Ось деякі з основних переваг реле тиску:

- допомагає запобігати пошкодженням обладнання, таким як насоси, компресори і двигуни, шляхом вимикання їх при перевищенні допустимого тиску. Це підвищує тривалість служби обладнання та зменшує витрати на ремонт

- дозволяє автоматично керувати роботою насосів і компресорів в залежності від потреб системи. Це допомагає зменшити енергоспоживання та економити кошти

- зазвичай мають компактний дизайн і можуть працювати надійно протягом тривалого часу без необхідності частого обслуговування

Виробники реле тиску Fox, Atos та Oleodinamica Mozioni

Компанія Fox (Італія) – провідний європейський виробник гідравлічних компонентів. Компанія стійко зростає і розвивається з 1980 року: сертифікувала виробничі процеси на відповідність стандарту якості ISO 9001-2008, вийшла на світовий ринок, успішно поставляючи свою продукцію до багатьох країн світу.

ATOS - італійський виробник, який є постачальник гідравлічних компонентів тисячам компаній і наша не виключення. Ми довіряємо їм, як собі, адже цей виробник є перевірений роками та якість їхніх комплектуючих на високому рівні. Нашим клієнтів подобається ця фірма. Вони постачають нам різноманітні реле тиску, гідророзподільники та клапани.

Італійська компанія Oleodinamica Mozioni була створена трохи більше десяти років тому і за цей час встигла здобути гарну репутацію серед замовників гідравлічного обладнання. Спеціалізується на виробництві гідророзподільного обладнання (розподільників тиску та витрати), гідророзподільників, монтажних плит для них, шестеренних та аксіально-поршневих насосів та двигунів, манометрів та перемикачів для манометрів.

Де вигідно купити реле та датчики тиску в Україні?

"ГІДРО-ГІД" - постачальник гідравлічних компонентів та навіть цілих гідросистем. Ми працюємо по всій Україні та маємо оперативну доставку в будь-який її куточок, тому наше обладнання точно прийде до Вас вчасно, а якість Вас приємно здивує.

Компанією "ГІДРО-ГІД" була наведена загальна інформація про реле тиску для гідравлічних систем, але якщо у вас є конкретні питання або вам потрібна додаткова інформація, ми готові її надати за телефоном:

📞+380970669956 📞+380660669956

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner