Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Зворотний клапан плитного монтажу

Зворотний клапан плитного монтажу

У даному розділі представлені високоякісні зворотні клапани, виробництва Oleodinamica Mozioni. Ця компанія  є нашими надійним постачальником гідравлічного обладнання. Ми їм довіряємо, отже, можете довіряти і Ви.

У гідросистемі зворотні клапани перекривають подачу робочої рідини в одному напрямку, дозволяючи їй вільно протікати в іншому. Вони також мають назву – запірні клапани. Запірні клапани мають гніздову конструкцію та перекривають подачу рідини без втрат.

У якості запірного елемента застосовують кульовий або конусний затвір.

Принцип роботи звичайних зворотних клапанів у системі

Розглянемо, звичайний зворотний клапан з конусним затвором, який вставновлюється завдяки пружини в гнізді корпуса. Цей клапан може бути встановленим в будь-якому положені, оскільки пружина постійно утримує конус у гнізді.

При потоці робочої рідини конус виходить із седла, відкриваючи прохідний канал. При потоці рідини в протилежному напрямку тиск потоку та пружина щільно притискає конус до гнізда, закриваючи прохід.

Тиск відкриття залежить від пружини, її попереднього натягування та площі конуса, на яку діє тиск. У залежності від цілі застосування тиск відкриття який сягає від 0,5 до 3 Бар.

Клапани низького тиску відкриття застосовуються в обхід дроселя в одному напрямку та для звичайного перекриття потоку робочої рідини. При використанні в якості байпасного клапана в обхід зливного фільтра, коли в результаті забруднення фільтра тиск збільшується, а тиск відкриття сягає близько 3 Бар.

Безпружинний зворотний клапан встановлюється лише в вертикальному положенні для того, щоб сила тяжіння притискала конус до гнізда.

Зворотний клапан із гідравлічним деблокуванням

На відмуну від звичайних зворотних гідравлічних клапанів, зворотний клапан із гідравлічним деблокуванням може відкриватися так і в зворотному напрямку.

Вони застосовуються для:

  • Перекриття робочої системи, яка знаходиться під навантаженням.
  • Для запобігання спуску вантажу при поломці трубопровода, у роді запобіжного клапана.
  • Запобігання поступового спуску гідравлічних затисків споживача.

Він забезпечує вільний потік робочої рідини в одному напрямку, а в іншому напрямок основного конуса з конусом попереднього відкриття стримує в гнізді за допомогою пружини та тиску в гідросистемі.

При подачі тиску в точку підключення лінії керування розподільний поршень зміщується вправо, виштовхуючи із гнізда початковий конус попереднього відкриття, а потім й основний конус.

Завдяки допоміжному поршню здійснюється поступове зниження тиску, під тиском ударів. При цьому вдається запобігти гідравлічні удари. Для того, щоб забезпечити надійне керування клапана за допомогою розподільчого поршня, необхідно забезпечити мінімальний регулюючий тиск.

Де купити зворотний клапан в Україні?

Якщо Вам необхідно купити зворотний клапан найвищої якості, з детальними інструкціями, гарантією 12 місяців та довгостроковим терміном роботи за умови дотримання умов експлуатації, тоді звертайтеся до української компанії «ГІДРО-ГІД», який поставляє клапани європейського виробництва. 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner