Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Насос шестерневий для JCB

Шестеренні гідронасоси для JCB 

  

Гідронасос – є найважливішим елементом будь-якої гідравлічної системи, без якого неможливе її функціонування в цілому. При виборі гідравлічного насоса, в першу чергу, враховуються такі фактори як робочий об'єм, який дозволяє забезпечити необхідний витрата робочої рідини (л/хв) і тиск, який необхідно створити в гідросистемі. 

Шестеренні насоси є одним з найбільш поширених типів гідронасосів у гідравлічних системах, їх переваги у високому ККД, простоті конструкції та доступною ціною. Всмоктування і нагнітання робочої рідини в цих насосах забезпечується за рахунок введення й виведення із зачеплення шестерень робочого комплекту.

Є також шестеренні гідронасоси із внутрішнім зачепленням, але вони малопоширені. Шестерні насоси бувають односекційними й багатосекційними (кілька секцій насоса на одному валу), різного робочого об'єму, залежно від вимог споживача по продуктивності, а також різняться за напрямом обертання (за годинниковою стрілкою з боку валу або проти годинникової).

Шестерневий насос SAE  від  Kazel(Турція) має на меті створювати потік рідини та тиску в гідравлічних системах. Ми співпрацюємо з виробником Kazel не один рік та зрозуміли, що їхня продукція має дуже високу якість, яка дійсно відповідає своїй вартості. Вони мають надто широкий ассортимент найрізноманітніших насосів, коробок відбору потужності та фітинги, пневморозподілювачі та джойстики.  Нашим клієнтам подобаються їхні насоси, адже вони є аналогом до шестеренних насосів виробництва компаній Bosch Rexroth, Hydac, Eaton, Parker, Caproni, Casappa, Mozioni, Vivoil та ін.

Частіше за все встановлюється на маслостанціях підйомників, навантажувачів, пресів та станочного обладнання. Також використовується на тракторах, маніпуляторах та іншій техніці.

Основні компоненти шестеренних насосів включають наступне:

  1. Корпус: Це зовнішня оболонка насосу, яка містить всі інші компоненти.

  2. Вал: Вал встановлюється в центрі насоса і обертається. Шестерні зазвичай прикріплені до вала.

  3. Шестерні: Шестерні - це пара дискових обертових компонентів, які рухаються одна відносно іншої. Вони розташовані всередині корпусу та створюють камеру, в якій переміщується рідина. Одна шестерня зазвичай має більший діаметр, ніж інша, і вони рухаються одна відносно іншої.

  4. Вихідний отвір: Вихідний отвір дозволяє рідині виходити з насоса і подаватися в гідравлічну систему.

Принцип дії гідронасосу

Основним принципом дії гідронасосу є перетворення механічної енергії руху робочого елемента на гідравлічну енергію рідини, створюючи тиск, який дозволяє подавати рідину в гідравлічну систему та забезпечувати її роботу. Різні типи гідронасосів мають різні конструкції та принципи роботи, але основний принцип перетворення енергії залишається незмінним та є наступним:

  1. Гідронасос починає свою роботу з прийому рідини з навколишнього середовища або з баку, де вона розташована.
  2. Насос має робочий елемент, який може бути поршневим, зубчастим, шестеренним, відцентровим або іншого типу, залежно від конструкції насосу. Робочий елемент здійснює механічний рух, який створює зміну об'єму внутрішньої робочої камери насосу.
  3. Під час руху робочого елемента зменшується об'єм робочої камери(вдавлювання), що призводить до створення вакууму, і рідина засмоктується в цю камеру через вхідний отвір або трубопровід.
  4. Після вдавлювання робочий елемент починає рухатися у зворотньому напрямку, що призводить до стискання рідини в робочій камері. Цей процес створює високий тиск в робочій камері, і рідина виводиться через вихідний отвір або трубопровід у гідравлічну систему.
  5. Рідина, яка була стиснута гідронасосом, подається в гідравлічну систему й використовується для виконання різних завдань, таких як переміщення циліндрів, обертання моторів, підняття вантажів тощо.

 

ДЛЯ ДЕТАЛЬНІШОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНАМ:

     +38(066)0669956 +38(097)0669956 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner