Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Насос шестерний UNI

Насос шестерний UNI  

  

Гідронасос – є найважливішим елементом будь-якої гідравлічної системи, без якого неможливе її функціонування в цілому. При виборі гідравлічного насоса, в першу чергу, враховуються такі фактори як робочий об'єм, який дозволяє забезпечити необхідний витрата робочої рідини (л/хв) і тиск, який необхідно створити в гідросистемі. 

Шестеренні насоси є одним з найбільш поширених типів гідронасосів у гідравлічних системах, їх переваги у високому ККД, простоті конструкції та доступною ціною. Всмоктування і нагнітання робочої рідини в цих насосах забезпечується за рахунок введення й виведення із зачеплення шестерень робочого комплекту.

Насоси шестереневі UNI - це однороторні насоси з гострими шестернями, які використовуються для перекачування рідини в різних промислових та гідравлічних системах.

Реверсивний шестеренний гідроапарат UNI виробництва турецької компанії Kazel, призначений для створення тиску та потоку робочої рідини в гідравлічних системах. Початок існування компанії розпочато ще в 1982 році у місті Конья. На сьогодні, Kazel є успішним виробником гідравлічних насосів, клапанів, гідробаків, коробок відбору потужності, завдяки високотехнологічній інфраструктурі та професіоналам у сфері гідравліки. Компанія має сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001:2015.

UNI зазвичай, встановлюється на коробки відбору потужності (КВП) вантажівок, маніпуляторів, комунальну техніку та ін. Даний насос зарекомендував себе на ринку, як надійний, потужний гідравлічний апарат за привабливою ціною.

Основні компоненти шестеренних насосів включають наступне:

  1. Корпус: Це зовнішня оболонка насосу, яка містить всі інші компоненти.

  2. Вал: Вал встановлюється в центрі насоса і обертається. Шестерні зазвичай прикріплені до вала.

  3. Шестерні: Шестерні - це пара дискових обертових компонентів, які рухаються одна відносно іншої. Вони розташовані всередині корпусу та створюють камеру, в якій переміщується рідина. Одна шестерня зазвичай має більший діаметр, ніж інша, і вони рухаються одна відносно іншої.

  4. Вихідний отвір: Вихідний отвір дозволяє рідині виходити з насоса і подаватися в гідравлічну систему.

Типи шестеренних насосів

Є різні конструкції шестерних насосів по приєднувальних розмірах, за типом валу (конічний, циліндричний, шліцевий і т.д.), монтажному фланцю і портам для підведення та відведення робочої води (різьбові, фланцеві). Діапазон частоти обертання шестеренних насосів становить від 350 до 4000 об/хв, робочий тиск до 300 бар, проте ширше поширені моделі з робочим тиском до 250 бар. А також різниця за напрямком обертання.

Ми постачаємо шестеренні насоси таких відомих брендів як:  Casappa, Kazel, Oleodinamica Mozioni, Sauer-Danfoss, Vivoil.

 

Основні характеристики шестерневих насосів UNI

  1. Принцип роботи: Шестерневі насоси UNI використовують дві або більше зубчасті шестерні, які обертаються в спеціальному корпусі. Рідина втягується в простір між зубчастими колесами і змушується просочуватися через систему зубчастих зубців, створюючи потік рідини.

  2. Використання: Шестерневі насоси UNI використовуються в різних галузях, включаючи гідравліку, хімічну промисловість, машинобудування та автомобільну промисловість. Вони можуть використовуватися для перекачування різних рідин, від оливи до рідин під тиском.

  3. Ефективність і надійність: Шестерневі насоси зазвичай є високоефективними та надійними. Вони здатні створювати стабільний потік рідини та працювати при високому тиску.

  4. Варіації моделей: Шестерневі насоси UNI можуть мати різні конфігурації та розміри, що робить їх придатними для різних завдань і обсягів роботи.

 

 

ДЛЯ ДЕТАЛЬНІШОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНАМ:

     +38(066)0669956 +38(097)0669956 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner