Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Маслостанція приводу промислової циркулярної пили для металу МС230222/2

Маслостанція приводу промислової циркулярної пили для металу МС230222/2

Маслостанція для приводу промислової циркулярної пили розроблена за зверненням наших давніх друзів та партнерів.

Замовник поставив нам задачу виготовити її в короткі терміни, а саме один тиждень, з чим ми відмінно впоралися. Для цього за її основу була взята маслостанція стандартної лінійки компанії "ГІДРО-ГІД" з баком на 60 літрів та доданими елементами керування. 

Функціонально маслостанція передбачає виконання 2 основних операцій:

  1. зажим - розжим заготовки;
  2. опускання - підіймання пили.

Для керування маслостанцією, за проханням замовника, використовується електричне керування, яке складається з двох електричних розподільників та клапану розвантаження, який дозволяє працювати в холосту в момент відсутності виконання будь-яких операцій.

Особливістю данної маслостанції є декілька факторів:

  1. потрібно передбачати надійний зажим заготовки металу, завдяки гідрозамку в поршневій полості, також додатково встановлено невеликий гідроаккумулятор для компексації невеликих падінь тиску в лінії та з метою захисту від запущення системи із незажатою заготовкою;
  2. у лінії тиску до гідроциліндра застосовується реле тиску, тобто до того моменту поки недосягнено заданого тиску в лінії зажиму гідроциліндрів, команду на опускання пили здійснити неможливо.

Також важливим моментом є те, що для різних типів заготовок необхідно регулювати різну швидкість опускання пили та різну силу прижиму. При цьому прижим має бути мінімальним для того, щоб пила не тріснула. Для цієї задачі були встановлені запобіжні клапана, окремо на лінію підйому та лінію опускання пили, та дроселя.

Дана маслостанція вже функціонує в нашого партнера та абсолютно повністю виконує заданний функціонал, і зарекомендувала себе як надійна та продуктивна система.

 

"ГІДРО-ГІД"Вячеслав
Івано-Франківська область, Україна
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner