Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Гідравлічна система промислового трубогибу МС090323/2-ГГ

Гідравлічна система промислового трубогибу МС090323/2-ГГ

За зверненням замовника- виробника меблів з ротангу, спеціалістами компанії "ГІДРО-ГІД"  було розроблено гідросистему для реалізації промислового трубогибу на 4 пости, яка включає  2 пости по 1 гідроциліндру та 2 пости по 2 гідроциліндра, які відповідно розраховані на різні зусилля прижиму. 

Спеціалістами компанії "ГІДРО-ГІД" було розроблено необхідні гідроциліндри із спеціальним приєднанням та керуючу маслостанцію.

Особливістю данної гідросистеми є те, що для економії електроенергії та забезпечення максимальної швидкості роботи гідросистеми було реалізовано функцію швидко-повільно з логікою роботу за реле тиску. Тобто, в маслостанції встановлено здвоєний насос, обидві секції якого до певного тиску качають масло на розподільчу плиту, а при досягненні заданого тиску та спрацювання реле тиску одна з секцій насосу направляється на розвантаження (злив в бак). Також для цієї гідросистеми інженерами-електриками компанії "ГІДРО-ГІД" було розроблено та реалізовано електричну шафу керування на базі контролера Oven.

Логіку роботи трубогибу побудовано таким чином, що існує два режими роботи: ручний та автоматичний.

  • У ручному режимі біля кожного поста трубогиба передбачається пульт із кнопками "Верх", "Вниз" та "Аварійна зупинка". При натисканні кнопок "Верх" або "Вниз" циліндр рухається в заданому напрямку.
  • Для реалізації автоматичного режиму роботи біля кожного поста передбачається педаль. При натисканні оператором на педаль гідроциліндри рухаються до кінцевого вимикача та самостійно повертаються в початкове положення. 

При виготовленні данної маслостанції були використанні комплектуючі провідних європейських виробників таких як: Vivoil, Mozioni, MPFiltri, OMT, 2МР та Pnomek.

 

"ГІДРО-ГІД"Вячеслав
Івано-Франківська область, Україна
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner