Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Маслостанція МС-15-55-150-ГГ

Маслостанція МС-15-55-150-ГГ розроблена інженерами компанії "ГІДРО-ГІД" та втілена виробничим підрозділом.

  • Маслостанція передбачена для підйому та опускання роторної печі для розплавки металів.

Конструкція маслостанції:

Маслостанція МС-15-55-150-ГГ побудована на основі електродвигуна 15 кВт та шестеренного насосу виробництва Vivoil(Італія). Для забезпечення надійності роботи системи, маслостанція має всмоктуючий, зливний та напірний фільтри, крани для резервного опускання печі(у випадку відсутності електричної енергії), повітряний маслоохолоджувач та нагрівальні тени. Також на гідравлічній станції встановлені електричні вказівники забруднення фільтрів та датчик рівня масла в баці.

 

Електрична схема керування

Разом із маслостанцією було розроблено електричну систему керування технологічним процесом, яка включає шафу та пульт керування, який встановлюється безпосередньо біля роторної печі.

Схема побудована за найсучаснішими стандартами і робота гідросистеми відбувається таким чином, що оператор роторної печі керує технологічним процесом з пульту керування, який спеціально виконаний в захищеному металевому корпусі. На пульт виноситься індикатор помилок системи(забиття будь-якого фільтру, висока чи низька температура масла в баці, низький рівень масла). Дана комбіновка гідросистеми дає можливість забезпечити надійність та безперебійність роботи обладнання в найсуворіших умовах.

  

  • Професіонали компанії "ГІДРО-ГІД" зможуть розробити гідросистему для всіх типів промисловості в найкоротші терміни та найвищої якості.

"ГІДРО-ГІД"Вячеслав
Івано-Франківська область, Україна
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner