Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Клапани пріоритету тиску (Клапани "або")

Клапани пріоритету тиску для гідравліки

Клапани пріоритету тиску (також називають - клапан типу "АБО") виробництва Oleodinamica Marchesini (Італія), який є невід'ємним елементом багатьох гідросистем. Застосовуються для вибору між двома незалежними лініями, лінії з найбільшим тиском і блокування потоку в порт з найменшим тиском.

Італійська компанія Oleodinamica Marchesini є тим гідравлічним виробником, якому ми можемо довірити виготовлення комплектуючих, які ми в подальшому будемо рекомендувати Вам. Вони нам надають різноманітні гідроелементи за типорозмірами, максимальними пропускними здатностями та тиском. Ми рекомендуємо їхні клапани, монтажні плити, регулятори витрат, вимикачі, гідрозамки та багато іншого.

Функціонал клапану пріоритетного тиску

Клапани пріоритетного тиску (тип «АБО») мають на меті забезпечувати ефективну подачу рідини в гідросистемі. Клапан пріоритету являється елементом трубопроводу, що дозволяє обмежити або регулювати тиск у системі. Його часто застосовують для профілакти пошкоджень у гідросистемі, де наявний небажанний надлишковий тиск.

При необхідності обслуговування систем або трубопроводів, де варто зробити скидання відразу великого об’єму робочої рідини завдяки вибору лінії з найбільшим тиском і блокуванні потоку в лінії з меншим тиском, застосовують клапани типу «АБО». Причому вони існують в двох різновидах:

1. Вбудований безпосередньо в головну лінію з меншим тиском.

2. Вбудований у лінії з надмірним тиском.

У загальному вигляді вони є різновидами запобіжної арматури, яку за наявності певних особливостей можна застосовувати, як керуючі елементи. А основний гідравлічний елемент має бути одинарний, не подвійним.

Принцип роботи клапана пріоритетного тиску

Клапан розподіляє потік робочої рідини з головного приводу на керуючий. Коли в системі виникає тиск вище норми, тоді клапан типу «АБО» відкривається. У результаті чого робоча рідина починає текти в інший бік, як правило, у привід де знаходиться головний клапан, внаслідок цього відбувається його відкриття та скидання надлишку в цього середовищі, блокування потоку в порт з меншим тиском. У більшості випадків клапни цього типу функціонують як присторої непрямої дії. Але при аварійному відключенні живлення чи виходу з ладу будь-якого елементу гідросистеми, починають функціонувати як запобіжні елементи з прямою дією.

Параметри при виборі клапану «АБО»  для коректної роботи гідросистеми

Основні параметри при виборі клапанів мають бути:

  • умовний прохід,
  • номінальний тиск,
  • тиск відкривання,
  • номінальна та максимальна витрата рідини,
  • максимальна пропускна здатність рідини.

Де купити клапан пріоритету тиску в Україні?

Купити клапан пріоритету тиску в Україні від італійської компанії Oleodinamica Marchesini рекомендуємо в ТОВ «ГІДРО-ГІД». Чому постійні клієнти обирають саме нас? Тому що ми маємо велику кількість укладених договорів із европейськими компаніями, які є перевіреними виробниками гідрокомпонентів, якість яких можуть гарантувати. Уся продукція сертифікована та має свої умови експлуатації, гарантію на товар 12 місяців. Доставка в нас відбувається максимально швидко, адже ми пропонуємо самовивіз або відправку зручним Вам перевізником у будь-який куточок України. Ми постійно прцюємо на доступність для наших клієнтів, саме тому забезпечуємо Вас детальними описами, характеристиками та приємними цінами. Ми боремося за кожного задоволеного покупця!

Оформлюйте замовлення на клапани типу «АБО» за номером телефону, який представлений на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner