Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Запобіжний клапан

Клапан запобіжний для гідравліки

Запобіжні клапани від італійської компанії Oleodinamica Mozioni є гарантією якості роботи Вашої гідравлічної системи.

Перш за все варто замислитися над функціоналом даного типу клапана. Він полягає в тому, що запобіжний клапан відповідає за захист від розривів, забезпечує безпечну та стабільну роботу гідросистеми.

Ми обераємо Oleodinamica Mozioni для співпраці, а далі поставки їх гідроапаратури нашим клієнтам, тому що ця компанія є лідером серед виробників гідраапаратури найрізноманітніших категорій. Наші клієнти максимально задоволенні товарами, які вони надають.

Мета та типи застосування запобіжного клапану

Конструкція залежить від його типу, але найчастіше використовуються клапани із пружинним механізмом прямої дії, обов'язковими компонентами яких є датчик із запірним елементом.  Датчик відповідає за силовий вплив на чутливий елемент, безпосередньо пов'язаний із запірним органом, що складається із запору та сідла.  У ролі запірного елемента зазвичай є золотник, а датчиком виступає сталева пружина.

Існують різні типи запобіжних клапанів, але зі скиданням є найбільш популярні завдяки ефективності роботи щодо відносної нескладності конструкції.

Типи запобіжних клапанів:

  • Модульного монтажа, він забезпечує скидання тиску при досягненні максимального рівня, встановленого регулюванням. Модульні клапани для гідравлічних систем встановлюються на монтажній плиті та між нею гідророзподільником. Максимальна пропускна здатність до 300 л/хв. Максимальний тиск до 350 Бар.
  • Плиткового (стикового) монтажу, встановлюються в гідравлічних системах для захисту обладнання від надмірного тиску. Цей тип запобіжних клапанів для гідравліки монтується гідравлічний блок. Максимальна пропускна здатність до 650 л/хв. Максимальний тиск до 630 Бар.
  • Трубного (різьбового) монтажу. Його головна функція – злив масла в зливну лінію, коли досягається максимальний тиск. Максимальну пропускну здатність до 400 л/хв. Максимальний тиск до 400 Бар.
  Модульний монтаж Плитковий монтаж Трубний монтаж
Максимальна пропускна здатність, л\хв 300 650 400
Максимальний тиск, Бар 350 630 400

 

Принцип дії гідравлічного запобіжника

Під час перебування клапану в закритому положенні, на чутливий елемент впливає робочий тиск системи. 

Коли в системі починають виникати процеси, що провокують підвищення рівня тиску вище за робочий, сила тяжіння золотника до сідла знижується.  У момент, коли сила рівна нулю, починається врівноваження робочих сил від впливу тиску всередині системи та датчика на чутливий елемент.  Починається відкриття запірного клапана. 

Якщо внутрішньосистемний тиск продовжує зростати, відбувається потік робочої рідини (масла) через відкритий клапан.  Коли тиск у системі поступово падає й приходить у норму після скидання робочого середовища, запірний орган під впливом зусилля датчика закривається.

Щоб клапан закрився, тиск повинен опуститися до позначки на 10-15% нижче, ніж рівень нормального тиску в системі.  Це пов'язано з тим, що для повернення запірного елемента в герметичне положення потрібні зусилля значно більші, ніж ті, які було достатньо для підтримки його в закритому положенні до моменту відкриття.

ДЕ КУПИТИ ЗАПОБІЖНИЙ КЛАПАН ДЛЯ ГІДРОСИСТЕМИ В УКРАЇНІ?

Купити запобіжний клапан в Україні від італійської компанії Oleodinamica Mozioni найкраще буде в компанії «ГІДРО – ГІД». Наші переваги:

  • Доступна ціна
  • Найвища якість
  • Довгострокова служба
  • Неважкий монтаж
  • Різноманітність типів та типорозмірів

Щоб оформити замовлення звертайтеся по номеру, яку представлений на сайті або натискайте «Кнопку зв’язку». Наші менеджери завжди чекають Вашого дзвінка.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner