Кошик
78 відгуків
ВИ Є ВИРОБНИКОМ ОБЛАДНАННЯ АБО ТЕХНІКИ З ГІДРАВЛІКОЮ? НАТИСКАЙТЕ СЮДИ
+380 (97) 066-99-56
+380 (66) 066-99-56
Івано-Франківська область, Україна
ГІДРО-ГІД - Знаємо детально про кожну деталь
Залишити відгук

Шестеренні насоси на КВП

Шестеренні насоси на КВП  

  

Гідронасос – є найважливішим елементом будь-якої гідравлічної системи, без якого неможливе її функціонування в цілому. При виборі гідравлічного насоса, в першу чергу, враховуються такі фактори як робочий об'єм, який дозволяє забезпечити необхідний витрата робочої рідини (л/хв) і тиск, який необхідно створити в гідросистемі. 

Шестеренні насоси є одним з найбільш поширених типів гідронасосів у гідравлічних системах, їх переваги у високому ККД, простоті конструкції та доступною ціною. Всмоктування і нагнітання робочої рідини в цих насосах забезпечується за рахунок введення й виведення із зачеплення шестерень робочого комплекту.

Шестеренні насоси на КВП, зазвичай, встановлюється на коробки відбору потужності (КВП) вантажівок, маніпуляторів, комунальну техніку та ін. Даний насос зарекомендував себе на ринку, як надійний, потужний гідравлічний апарат за привабливою ціною. Найчастіше данний тип гідронасосу йде в чавунному корпусі та витримує різні показники тиску та пропускної здатності. Насос обертається як в лівому напрямку (проти часової стрілки зі сторони валу), так і в правому напрямку (за часовою стрілкою). Рекомендована в’язкість гідравлічної рідини 12:100 сСт. 

Основні компоненти шестеренних насосів включають наступне:

  1. Корпус: Це зовнішня оболонка насосу, яка містить всі інші компоненти.

  2. Вал: Вал встановлюється в центрі насоса і обертається. Шестерні зазвичай прикріплені до вала.

  3. Шестерні: Шестерні - це пара дискових обертових компонентів, які рухаються одна відносно іншої. Вони розташовані всередині корпусу та створюють камеру, в якій переміщується рідина. Одна шестерня зазвичай має більший діаметр, ніж інша, і вони рухаються одна відносно іншої.

  4. Вихідний отвір: Вихідний отвір дозволяє рідині виходити з насоса і подаватися в гідравлічну систему.

Типи шестеренних насосів

Є різні конструкції шестерних насосів по приєднувальних розмірах, за типом валу (конічний, циліндричний, шліцевий і т.д.), монтажному фланцю і портам для підведення та відведення робочої води (різьбові, фланцеві). Діапазон частоти обертання шестеренних насосів становить від 350 до 4000 об/хв, робочий тиск до 300 бар, проте ширше поширені моделі з робочим тиском до 250 бар. А також різниця за напрямком обертання.

Ми постачаємо шестеренні насоси таких відомих брендів як:  Casappa, Kazel, Oleodinamica Mozioni, Sauer-Danfoss, Vivoil.

 

Основні характеристики і функції шестеренних насосів на КВП

  1. Принцип роботи: Шестеренні насоси на КВП використовують два зубчасті колеса (шестерні), які рухаються в протилежних напрямках. Один зубчастий вал зазвичай з'єднаний з двигуном або іншим джерелом руху, а інший забезпечує подачу повітря або газу через смугу робочого простору, створюючи вакуум або рух повітря.

  2. Вакуум і відкачування: Головна функція шестеренних насосів на КВП - створення вакууму або відкачування повітря, залежно від конкретного застосування. Вони використовуються у вакуумних системах, виробництві, лабораторіях, у вакуумних упаковках та інших областях.

  3. Ефективність і надійність: Шестеренні насоси на КВП зазвичай мають високу ефективність та надійність. Вони здатні створити стабільний вакуум або рух повітря, і їх використання дозволяє забезпечувати оптимальні умови для конкретних застосувань.

  4. Робочий об'єм і продуктивність: Вибір конкретної моделі шестеренного насоса на КВП залежить від робочого об'єму та продуктивності, необхідної для конкретного завдання. Різні моделі можуть мати різні характеристики і робочі параметри.

 

 

ДЛЯ ДЕТАЛЬНІШОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНАМ:

     +38(066)0669956 +38(097)0669956 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner